Reklama

SPACE – specialista na mobilní telefony a chytré hodinky

logo-space-720

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 20. února do pátku 24. února 2017.

Evropa 2 a prodejny Space ti přinášejí možnost získat každý den stylové chytré telefony nebo hodinky od společnosti Samsung.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál Leoše a Patrika a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do středy rozdáváme Samsung Gear Fit 2 – to není jenom obyčejný fitness náramek, ale chytré hodinky! Pyšní se barevným dotykovým displejem, díky kterému můžete přijímat hovory nebo odpovídat na zprávy. Zároveň umí měřit tep, má GPS a je voděodolný dle IP68. Ideální sportovní parťák!

Ve čtvrtek získá výherce stylový chytrý telefon Samsung Galaxy A3 2017, který kombinuje vytříbený design a vysoký výkon. Galaxy A3 je vyrobený z kovu a skla a pyšní se voděodolností, perfektním 13megapixelovým fotoaparátem, čtečkou otisku prstů a 8jádrovým procesorem.

V pátek dáváme všanc stylový chytrý telefon Samsung Galaxy A5 2017, který kombinuje vytříbený design a vysoký výkon. Galaxy A5 je vyrobený z kovu a skla a pyšní se voděodolností, perfektním 16megapixelovým fotoaparátem vzadu i vpředu na selfie, čtečkou otisku prstů a 8jádrovým procesorem.

Space – specialista na mobilní telefony a chytrou elektroniku
Největší specializovaná síť prodejen v ČR s mobilní telefony a příslušenstvím všech světových výrobců s více, než 20letou tradicí.

Provozujeme 25 prodejen ve 12 krajích.

Navštivte náš internetový obchod www.ispace.cz. Zboží expedujeme do 24 hodin nebo si ho můžete sami vyzvednout!

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.