Právě vysíláme

Super elektrokolo EASYBIKE

Elektrokola dnes zažívají opravdový boom. Není divu, protože jsou vhodná pro jezdce všech věkových kategorií, kteří hledají ideální kombinaci pohybu a zábavy. Pokud hledáš vynikající poměr mezi cenou a kvalitou, jsou pro Tebe tou správnou volbou elektrokola EasyBike.

Odpověz na 4 soutěžní otázky a každý den můžeš vyhrát. Soutěžíme od pondělí 20. května do pátku 24. května 2019.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

O co hrajeme:

Hlavní cena:

Letošní novinka horského elektrokola Target 2. Horské elektrokolo EasyBike Target 2.0 je skvělý parťák jak do kopcovitého terénu, tak i na rovinaté úseky. Náš nový Target 2.0 se stále vyznačuje perfektním poměrem ceny a výkonu, navíc dostal plně integrovanou baterii do rámu s vyšší kapacitou. Díky výkonnému motoru od renomované značky Bafang, umístěnému v náboji zadního kola, pro Tebe nebude žádný výlet moc dlouhý a žádný kopec moc náročný. Elektrokolo je osazeno osvědčenými komponenty od japonské firmy Shimano a hydraulickými kotoučovými brzdami Tektro, jejichž skvělou účinnost oceníš v každé situaci. Celkový zážitek z jízdy pak umocňují velká 29″ kola, obutá do plášťů Schwalbe, která v kombinaci s širokými řídítky zaručí snadnou ovladatelnost kola v terénu. Jako praktický doplněk určitě oceníš možnost uzamčení vidlice z řídítek.

Vedlejší výhry:

2x helma na elektrokolo EasyBike: Atraktivní a perfektně padnoucí přilba s odnímatelným štítkem proti slunci.

3x sada cyklokosmetiky:

  • Čistič brzd EasyBike
  • Čistič kol EasyBike
  • Čistič řetězů EasyBike
  • Olej na řetězy ve spreji EasyBike
  • Silikonový olej EasyBike

O společnosti:

Společnost Auto Kelly je dodavatelem a prodejcem bezkonkurenčně nejširšího spektra náhradních dílů a doplňků pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly u nás. Značku elektrokol EasyBike uvedla na trh v roce 2014 a dnes je jedním z nejvýznamnějších prodejců elektrokol v České republice. Maloobchodní i velkoobchodní zákazníci mohou nakupovat zboží v 84 kamenných prodejnách nebo v e-shopu. V ČR současně společnost zastřešuje síť téměř 300 smluvních Auto Kelly autoservisů.

Více informací naleznete na www.easy-bike.cz.

Partnery soutěže jsou Dopravní jednička a ČKP