Právě vysíláme

Světová megastar ED SHEERAN se vrací do PRAHY a EVROPA 2 rozdává denně 2 lístky!

Soutěž od pondělí 3. prosince do pátku 7. prosince 2018.

Evropa 2 a Charmenko CZ Ti přinášejí každý den soutěž o 2 vstupenky na koncert Eda Sheerana!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál v podobě jakéhokoliv výherního songu od Eda Sheerana a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 vstupenky na koncert Eda Sheerana, který se koná v neděli 7. července 2019 na letišti v Praze – Letňanech.

Ed Sheeran přidává v Praze další koncert. O jeho vstupenky je rekordní zájem i v Čechách!
V současné době pravděpodobně není na světě prodávanější umělec než Ed Sheeran. Čerstvý držitel Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz BRIT Awards, jehož živé koncerty patří celosvětově mezi nejžádanější akce, vystoupí v neděli 7. července a v pondělí 8. července 2019 na letišti v pražských Letňanech.

Pořadatelé očekávají obrovský zájem desetitisíců fanoušků. Napovídají tomu nejen počty prodaných vstupenek po celém světě, ale i Sheeranův rekord čtyř vystoupení na londýnském stadionu Wembley, která byla vůbec největším sólovým vystoupením bez doprovodné kapely, jaké kdy Spojené království vidělo. Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji v prodejních sítích TicketPortal a GoOut.

Ed Sheeran do Prahy zavítá v rámci evropského turné Divide 2019. Atraktivitu pražského koncertu jistě zvyšuje i fakt, že nejpopulárnější světový umělec vynechá okolní státy jako Polsko nebo Slovensko. Do České republiky se umělec vrací po čtyřech letech po svojí beznadějně vyprodané tuzemské premiéře v Tipsport Aréně.

„Je nám opravdu velkou ctí, že jsme dostali možnost Eda Sheerana do Prahy opět přivézt. Byli jsme u jeho tuzemského začátku v roce 2015, kdy jsme pořádali první pražský koncert. Od té doby s hrdostí sledujeme jeho raketový růst,“ říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Ed Sheeran v loňském roce vydal svoje třetí studiové album ÷ (Divide), které získalo ocenění Grammy, a dosud se jej prodalo více než 15,5 milionů kopií. Od té doby dominoval všem světovým hudebním žebříčkům. Album ÷ přineslo světové singly jako Shape Of You, Castle On The Hill, Galway Girl, Perfect nebo Happier a patří tak po předchozích albech + (Plus) z roku 2011 a X (Multiply) z roku 2014 k dalším průlomovým deskám světové hudební historie.

Na konci roku 2017 obdržel Ed Sheeran Řád britského impéria za své aktivity v oblasti hudby a charity, toto ocenění se tak řadí k dalším, které během své kariéry získal, včetně 4 Grammy, 4 Ivor Novello, 5 BRIT Awards, 6 Billboard Awards a mnoha dalších.

Oficiální událost na Facebooku

Oficiální web akce: www.edsheeran.cz

Oficiální web umělce: www.edsheeran.com

Další informace na Facebooku CharmenkoCZ

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhra je nepřenosná a jména na vstupenkách nelze následně změnit!