Reklama

SYKORA / kuchyně nejvyšší kvality vám přináší vestavné spotřebiče SIEMENS

Sykora-siemens-web

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 11. září do pátku 15. září 2017.

Evropa 2, Sykora / kuchyně nejvyšší kvality a Siemens ti přinášejí možnost získat japonský gril teppanYaki od Siemens a kuchyňskou sestavu Sykora s vestavnými spotřebiči Siemens v hodnotě 200 000 Kč.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a dovolat se do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka získá každý výherce nerezový japonský gril teppanYaki od Siemens v hodnotě 6 670 Kč. V pátek se hraje o hlavní cenu: kuchyňskou sestavu Sykora a vestavné spotřebiče Siemens v hodnotě 200 000 Kč.

pondělí – čtvrtek
Pro prvního volajícího je připraven nerezový japonský gril teppanYaki HZ 390010 od Siemens v hodnotě 6 670 Kč určený pro indukční varné desky.

 

pátek
Pro sedmého volajícího je připraven voucher na kuchyňskou sestavu Sykora s vestavěnými spotřebiči Siemens (trouba HB875G8S1, varná deska EX877LYC1E, myčka SN658X03IE a odsavač LC91BA582) v celkové hodnotě 200 000 Kč.

Sykora / kuchyně nejvyšší kvality
Bydlete tak, jak žijete – na nejvyšší úrovni. Kuchyně Sykora vnášejí do vašeho domova tu nejvybranější kvalitu. Od prvotřídních materiálů přes špičkové zpracování po technologický náskok, naše kuchyňské sestavy znamenají nekompromisní důraz na dokonalost… Vyberte si z nadčasových designů, které překračují sezónní trendy a poskytnou vám dlouhodobé potěšení. Spolehněte se na garantovanou jakost každého detailu a promyšlenost každého prvku. Okouzlujte sami sebe funkčním luxusem. Užívejte si moderní tradici a vychutnávejte barvy, vůně, tvary a esprit všech součástí, které ladí jedna s druhou a vytvářejí živoucí celek. Kuchyně Sykora – to je vstupní brána k perfektnímu domovu.
www.sykora.eu

Siemens
Vestavné spotřebiče Siemens kombinují pokrok s estetikou. Nabízí vám jedinečnou kvalitu v každém úhlu pohledu. Jejich nadčasový design, vysoce moderní materiály a inovativní ovládání jsou promyšleny do posledního detailu, takže potěší nejen vaše oko, ale oceníte i jejich praktické funkce a technologie. Jednotlivé přístroje Siemens lze navíc jednoduše kombinovat.
Od trub přes odsavače par až k ohřevným zásuvkám – kuchyňské spotřebiče Siemens vždy dokonale ladí funkčně i vizuálně.
www.siemens-home.bsh-group.com/cz

Odpovědi na soutěžní otázky najdete na webu www.sykora.eu a na Facebooku Sykora: www.facebook.com/Sykora.eu.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.