Právě vysíláme

THE COLOR RUN (TM)

Chceš nahodit víc barev než jamajský klaun a dostat k tomu foťák? Soutěž od pondělí 28. března do pátku 1. dubna 2016 v Ranní show s Leošem a Patrikem!

Evropa 2 a The Color Run™ ti přinášejí možnost získat každý den fotoaparát Canon PowerShot SX710 HS a startovní set pro závod The Color RunTM.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na výherní song MORANDI – Colors a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888.

Co můžeš vyhrát?

Fotoaparát Canon PowerShot SX710 HS
Canon PowerShot SX710 HS je ultrazoomový fotoaparát vybavený 20,3mpx snímačem, 30x optickým zoomem a wi-fi modulem pro snadné sdílení i ovládání fotoaparátu. Oproti SX610 HS má novější procesor DIGIC VI, ozvučené Full HD video a plně manuální režimy.

Startovní set pro závod The Color RunTM
Set obsahuje startovní číslo, které slouží jako vstupenka na běh The Color RunTM, The Color Run™ tričko, The Color Run™ čelenku, 2x The Color Run™ tattoo, The Color Run™ barvu, 4 spínací špendlíky na připevnění startovního čísla a The Color Run™ medaili v cíli závodu.

The Color RunTM – sobota 4. 6. 2016 v Praze
Barevný závod je také známý jako Pět nejšťastnějších kilometrů na Zemi, který oslavuje zdraví, pohodu, individualitu a radost s ostatními. Není o výkonu, ale o zábavě. Je to 5 kilometrový běh bez měření času, při kterém jsou tisíce účastníků na každém kilometru od hlavy k patě zasypávány různými barvami.

Vše vrcholí na cílové pásce velkým Color festivalem, během kterého se vytvoří tisíce barevných kombinací díky práškovým barvám. Je to nejlepší doběh všech dob!

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia