Reklama

Třetí týden soutěžení s ČISTÝM FESTIVALEM EKO–KOM přináší další várku vstupenek na festivaly a voucher na REC.stage

logo_cisty_festival_720x448

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 19. června do pátku 23. června 2017.

Evropa 2 a EKO–KOM ti přinášejí soutěž o vstupenky na ty nejlepší festivaly včetně jízdenek a možnosti hraní na REC.stage!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty mezi 9:00 a 12:00 hodinou, čekat na výzvu Páji Cejnara a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o 3x vstupenku na některý Čistý festival a k výhře automaticky dostaneš i voucher od Českých drah na jízdné na festival v hodnotě 500 Kč!

  • Pondělí 19. června 2017: 3x vstupenka na festival Mariánské léto
  • Úterý 20. června 2017: 3x vstupenka na festival On The Road
  • Středa 21. června 2017: 3x vstupenka na festival Brod 1995
  • Čtvrtek 22. června 2017: 3x vstupenka na Chodrockfest
  • Pátek 23. června 2017: 3x vstupenka na festival Rock For People + 1x voucher k buskingovému slotu na REC.stage na festivalu Rock For People

Čistý festival EKO–KOM

Vloni jste mohli najít na 20čistých festivalech přes 400 barevných košů na třídění odpadů! Letos bude třídění odpadů na festivalech ještě pohodlnější, protože barevných košů bude na 20 čistých festivalech přesně 440!

Za třídění odpadů u stánku Čistý festival můžete na českých festivalech již 10 let získat spoustu odměn vyrobených z recyklovaných odpadů. Stačí vytřídit určité množství plastů nebo papírů a odnesete si třeba recyklované brýle nebo jiné dárky.

Tým projektu Čistý festival letos vyráží na fesťáky se speciálně upravenou třídící koloběžkou, na které budou jezdit po areálech a odměňovat všechny, kdo třídí. Když vás koloběžkář přistihne při třídění odpadů u barevných košů, získáte od něj skvělou odměnu: znovupoužitelný kelímek s příměsí recyklovaných plastů.

Na 5čistých festivalech včetně Rock For People letos najdete unikátní buskingovou scénu REC.stage. Letos čeká na návštěvníky REC.stage kromě buskingu taky několik speciálních koncertů – například na Rock For People vystoupí ve středu 5. července 2017 poprvé společně Thom Artway a Pekař. Výherce páteční soutěže získá kromě vstupenek také voucher na vystoupení na REC.stage a bude mít možnost vyzkoušet si busking na Rock For People hned po nich!

www.cistyfestival.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.