Právě vysíláme

Valentýnský týden s… LEOŠEM MAREŠEM

Soutěž od pondělí 11. února do pátku 15. února 2019.

♥️ Je tu Valentýn! Máme tady jednu skvělou soutěž pro zamilované páry nebo jako překvapení pro milovanou osobu! ♥️

Evropa 2 Tě zve na tři koncerty našeho moderátora a zpěváka Leoše Mareše a přináší možnost získat každý den 2 vstupenky!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko, čekat na jakýkoliv výherní song Leoše Mareše včetně výzvy moderátorů a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na jeden z koncertů Leoše Mareše, které se konají ve čtvrtek 16. května, v pátek 17. května nebo v sobotu 18. května 2019 O2 areně Praha.

Tři koncerty Leoše Mareše 2019
Moderátorská ikona Leoš Mareš se i v roce 2019 vrátí jako zpěvák. Po dvou vyprodaných koncertech vloni v dubnu se celý jeho tým pokusí posunout hranici nemožného a postaví tento rok v O2 areně dosud neviděnou, spektakulární, pohyblivou scénu s přechodovými lávkami, centrálním i oválným pódiem vedoucí napříč halou, která má zaručit jediné, aby se všichni diváci cítili co nejblíže centru show.

Hned tři večery po sobě, ve čtvrtek 16. května, v pátek 17. května nebo v sobotu 18. května 2019 od 19:00 hodin tak vystoupí Leoš Mareš s živou kapelou, symfonickým orchestrem, mnoha hosty a mnoha kožichy na koncertech o nichž se mu ani nesnilo.

Vstupenky nakupuj přes síť TicketPortal!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!