Právě vysíláme

Velká soutěž GetFix o servis zdarma

Soutěž od pondělí 7. června 2021 do pátku 11. června 2021.

Soutěž na Evropě 2 s GetFix a vyhraj každý den poukaz na servis auta v některém ze sítě autoservisů nabízených na GetFix.cz!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 6:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka rozdáváme poukaz na servis auta v některém ze sítě autoservisů nabízených na GetFix.cz v hodnotě 5 000 Kč. Autoservis si pak vybereš přímo na GetFix.cz.

Páteční výherce získá dokonce poukaz v hodnotě 10 000 Kč!

Pokud v naší soutěži na Evropě 2 nevyhraješ, nezoufej – velká soutěž o servis zdarma běží také na GetFix.cz/soutez, kde losujeme 3 výherce každý týden!

 

GetFix
Na webu GetFix.cz si můžeš on-line srovnat, vybrat a rezervovat opravu svého auta v autoservisu. Vyber si službu servisu, kterou právě potřebuješ! Ať už jde o výměnu pneumatik, roční údržbu s výměnou oleje nebo třeba přihlášení auta do registru.

Když nevíš, co Tvému autu vlastně je, GetFix Ti poradí a nasměruje Tě do správného servisu pomocí on-line chatu nebo poradce na telefonu.

GetFix si pro síť spolupracujících partnerů vybírá jen prověřené a kvalitní autoservisy z celé ČR.

Na GetFix.cz si můžeš vytvořit svojí garáž, ve které si přidáváš vozidla a při objednávání do servisu máš již veškeré informace vyplněné. Registrace slouží k pohodlnému objednávání a přehledu o objednávkách.

GetFix organizuje také charitativní aktivitu s cílem pomoct neziskovým organizacím v ekonomicky nelehké době a přispět tak k jejich charitativním aktivitám. Další informace na GetFix.cz/pomaha.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!