Právě vysíláme

Velká soutěž o nákupy na ROHLIK.CZ

Soutěž od pondělí 15. listopadu 2021 do pátku 19. listopadu 2021.

Soutěž na Evropě 2Rohlik.cz a vyhraj každý den dárkové koše, poukazy na nákupy nebo členství!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 6:00 do 9:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí rozdáváme poukaz na nákup v e-shopu Rohlik.cz v hodnotě 10 000 Kč.

Rohlik.cz už dávno není jen o potravinách, ale seženeš tam i kosmetiku, hračky, věci na zahradu nebo bytové doplňky. Nově například produkty značky Bonami a kosmetiku Rituals.

 

Úterní i čtvrteční výherce získá členství Premium na rok na nákupy v e-shopu Rohlik.cz v hodnotě 1 999 Kč a k tomu i poukaz na nákup v e-shopu Rohlik.cz v hodnotě 3 500 Kč.

Rok bezstarostných nákupů díky výhodám klubu Rohlík Premium. Rohlík Premium, to je doprava vždy zdarma, výběr času doručení na 15 minut přesně, exkluzivní slevy a spousta dalších výhod. Protože život je příliš krátký na to, abychom se omezovali.

 

Ve středu můžeš vyhrát dárkový koš plný exkluzivních produktů privátních značek z e-shopu Rohlik.cz v hodnotě 5 000 Kč.

Koš obsahuje produkty prémiové značky Bez kompromisu, farmářské maso Maso!, čerstvé ryby značky Fjoru, značku lahůdek Pappudio či řemeslnou Rohlíkovu pekárnu. V neposlední řadě si pak smlsneš na kvalitních mléčných produktech značky Miil nebo uzeninách Dacello.

 

A v pátek hrajeme o vánoční dárkový koš plný exkluzivních dobrot z e-shopu Rohlik.cz.

Výběr toho nejlepšího, co Rohlik.cz na Vánoce nabízí. Od výběrových delikates, skvělých vín, dárkových balíčků až po hračky pro děti i domácí mazlíčky.

Rohlik.cz
Rohlik.cz se snaží posunout on-line nakupování do jiné dimenze. Tak, že už se Ti nikdy nebude chtít tlačit košík v klasickém obchodě. Prostě top kvalita za skvělé ceny.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.