Právě vysíláme

VÍKEND S… BRNO WINTER SPARTAN SPRINT

Soutěž od soboty 25. ledna 2020 do neděle 26. ledna 2020.

Evropa 2 Tě zve na závod Brno Winter Spartan Sprint a rozdává mraky akreditací!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky – víkend od 7:00 do 19:00 hodin, čekat na výherní song oznámený moderátory a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
4x denně soutěžíme o 2 akreditace na závod Brno Winter Spartan Sprint, který proběhne v sobotu 8. února 2020.

Závod je již kapacitně plný a jedině Evropa 2 Tě exkluzivně na tuto akci dostane!

 

Zimní závod Brno Winter Spartan Sprint – sobota 8. února 2020, Brno – Pisárky
Čeká na Tebe 20 překážek a 5 km. Sprint je nejkratší závod na dálku, ale stále je oblíbený mezi novými i vracejícími se závodníky. Je to i ideální vzdálenost pro ty, kteří chtějí vyzkoušet závody Spartan. Sprint také umožňuje vracejícím se závodníkům poměřit jejich pokroky s předešlými závody, aby viděli, jak se zlepšili. Po dokončení sprintu máš splněnu 1/3 ze Spartan Trifecty: cíl mnoha závodníků Spartanu.

Spartan Race je jedním z nejpopulárnějších závodů překážkového běhání na světě. Je to kombinace běhu a zdolávání překážek. Běží se za jakéhokoliv počasí a terén bývá velmi náročný. Založil jej Joe De Sena ve Spojených státech amerických v roce 2010 a brzy poté se rozšířil do celého světa. Jednalo se o velmi náročnou akci určenou pro ty nejodolnější jedince. V České republice začaly závody v roce 2013 spontánně vznikat ve spoustě měst tzv. Spartan Race Training Groups (SRTG), které mají za cíl shromažďovat sportovce se zájmem o překážkové běhání. Projekt se velmi rychle rozšířil na Slovensko, do Polska i Maďarska.

Všichni, kteří závod dokončí obdrží unikátní medaili a triko. Pořádáme také dětské závody Spartan Kids a každé dítě, které závod dokončí obdrží tuhle unikátní medaili.

www.spartan-race.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.