Právě vysíláme

VÍKEND S… GLOBAL SOCIAL AWARDS

Soutěž od soboty 25. května do neděle 26. května 2019.

Evropa 2 Tě zve na akci pro všechny influencery – Global Social Awards a skrz celý víkend rozdává lupeny na rovnou 2 akce!

Soutěžíme několikrát denně!

Co pro výhru musíš udělat?
O víkendu laď MaXXimum muziky – víkend od 7:00 do 19:00 hodin, čekej na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song od zpěvačky Almy a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
O víkendu rozdáváme každé 3 hodiny 2 vstupenky Silver platné na akci Pre–Party Meet & Greet v pondělí 27. května 2019 v Hotelu Hilton v Praze a zároveň i na galavečer Global Social Awards ve středu 29. května 2019 ve Foru Karlín v Praze.

Světové hudební hvězdy zazáří na jednom pódiu. Během Global Social Awards zazpívá Nico Santos, Justin Jesso, Alma a Lake Malawi!
Velkolepá show čeká Prahuve středu 29. května 2019 ve Foru Karlín. Do metropole míří světová jména sociálních sítí na Global Social Awards, které tak poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti v mezinárodním rozsahu.

Moderátory večera budou česká modelka Karolina Kurková, Martin „Pyco“ Rausch a supernovy sociálních sítí, německá dvojčata Lisa a Lena. Během večera moderovaného v anglickém jazyce vystoupí se svými megahity Nico Santos, Justin JessoAlma a Lake Malawi, kteří vybojovali jedenácté místo na letošní Eurovizi.

Vstupenky na Pre–Party Meet & Greet s influencery nebo na galavečer jsou k dostání v síti GoOut.cz a v síti TicketMaster.

www.socialawards.global

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!