Právě vysíláme

VÍKEND S… RYTMUS: TEMPOS

Soutěž od soboty 19. září 2020 do neděle 20. září 2020.

Evropa 2 a Bontonfilm Tě zvou do kina na nový hudební dokument Rytmus: Tempos a přinášejí soutěž o merchandising k filmu a vstupenky do kina!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď MaXXimum muziky – víkend od 7:00 do 19:00 hodin, čekej na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song od rappera Rytmuse a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra bude Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Několikrát za víkend soutěžíme o kšiltovku k filmu, mikinu k filmu a 4x voucher do multikin sítě CineStar.

Film Rytmus: Tempos od čtvrtka 17. září 2020 v kinech s Evropou 2
Dokument Rytmus: Tempos přináší výjimečný pohled na celou Rytmusovu kariéru od úplných počátků až po dnešní pozici uznávané a obdivované hvězdy a celebrity. Příběh rappera Rytmuse je současně i příběhem rapu a hip-hopu u nás.

I když mě okolí málokdy chápalo, tak jsem si vždycky sobecky šel za svým cílem. Byly to dlouhé tři dekády kráčení proti proudu. Jediné, co jsem chtěl, bylo uznání. A respekt,“ říká samotný Patrik Rytmus Vrbovský.

Prohry, výhry, fakta. Hudební dokument Rytmus: Tempos je příběhem Patrika Rytmuse Vrbovského a jeho 30leté dráhy rappera. Film není dalším rodinným medailonkem, snímek Rytmus: Tempos mapuje dlouhou a neopakovatelnou hudební kariéru od naprosté nuly až na vrchol. Svůj příběh vypráví Rytmus s pomocí jedinečných a nikdy nezveřejněných záběrů a za přispění řady dalších muzikantů, kteří během dlouhé doby zkřížili jeho cestu a Rytmusovu tvorbu nějakým způsobem ovlivnili. Nebo byli ovlivněni. Vedle historie jednoho hudebního žánru u nás, je Rytmus: Tempos osobní film. Rytmus v něm odhaluje zákulisí, nečekané nástrahy a zklamání, které v kariéře zažil. Přiznává situace, které ho změnily a posílily do dalšího boje se životem. Důležité momenty Rytmusovy kariéry jsou pojaty jako hrané rekonstrukce, v nichž hlavní postavu zastupují v různých dobách hned dva dvojníci.

„Buď prohraju nebo vyhraju. Střed pro mě neexistuje. Tak jsem na rapové scéně vždy fungoval,“ dodává Rytmus.

Více o filmu na stránce distributora Bontonfilm a na www.redbull.com.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!