Právě vysíláme

VÍKEND S… THE SCORE – vyhraj vstupenky na koncert amerického pop–rockového dua!

Soutěž od soboty 22. února 2020 do neděle 23. února 2020.

Fource Entertainment přiváží do Prahy kapelu The Score a Evropa 2 bude jako mediální partner u toho!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď MaXXimum muziky – víkend od 7:00 do 19:00 hodin, čekej na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš jeden ze dvou výherních songů kapely The Score Bulletproof nebo Unstoppable a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra bude Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Několikrát za víkend soutěžíme o 2 vstupenky na koncert kapely The Score, která vystoupí v pondělí 2. března 2020 v klubu Roxy v Praze.

Jak zní současný pop–rock? Nezastavitelní The Score poprvé v Praze!
The Score se katapultovali do čela současného pop–rocku díky svému pulzujícímu hudebnímu stylu. V pražském klubu Roxy se poprvé představí v pondělí 2. března 2020. Nadčasové nápady zabalené do popových refrénů a motivačních sloganů přinesly dvojici muzikantů vyprodané koncerty po celém světě. Vstupenky za 550 Kč jsou nyní v prodeji přes Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a TicketMaster.

 

V Los Angeles usazený Eddie Anthony (zpěv a kytara) a Edan Dover (klávesy a produkce) oživují pojetí aktuálních rockových kapel jako to dělají jejich oblíbení Imagine Dragons nebo X Ambassadors, přesto si ponechávají svůj osobitý přístup. Jejich průlomová hitovka Unstoppable s více než dvěma miliardami streamů se objevila na soundtracku k filmu Power Rangers i v několika mezinárodních reklamách pro světovou pokerovou sérii, britský obchodní dům i automobilku. V roce 2017 zabodovali debutovým albem Atlas, jehož pokračování vyjde už příští rok a na které lákají skladbou s hostujícím rapperem Blackbearem.

„Jsme jen dva kluci z Ameriky, kteří si užívají svůj sen. Nikdy jsme si nemysleli, že budeme koncertovat po celém světě a živit se hudbou,“ shoduje se kapela. Kromě debutu zásobují své fanoušky velmi často novými písněmi. Stále populárnější způsob vydávání skladeb pro magazín Headliner okomentoval Eddie„Je to jako s Netflixem, dokoukáte jeden seriál a hned chcete další… Nikdo nemá čas čekat týden na další díl, všichni chtějí všechno hned.“ 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.