Právě vysíláme

VÍKEND S… URBAN CHALLENGE OSTRAVA

Soutěž od soboty 17. srpna do neděle 18. srpna 2019.

Evropa 2 Tě zve na překážkový běh Urban Challenge Ostrava a skrz celý víkend rozdává startovné pro 4 osoby!

Soutěžíme několikrát denně!

Co pro výhru musíš udělat?
O víkendu laď MaXXimum muziky – víkend od 7:00 do 19:00 hodin, čekej na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš výherní song oznámený moderátorem a jako třetí se při něm dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
O víkendu rozdáváme každé 3 hodiny startovné pro 4 osoby na závod Urban Challenge Ostrava, který se koná v sobotu 24. srpna 2019.

Staň se králem ulic Ostravy!
Městský překážkový běh Urban Challenge míří opět do moravskoslezské metropole. U toho zkrátka nesmíš chybět! Připravena bude 5 km dlouhá trať s více, než 25 originálními a nevšedními překážkami.

V sobotu 24. srpna 2019 se koná se již 4. ročník Urban Challenge posledním letošním závodem v Ostravě, v originálním prostředí areálu Dolní Vítkovice a Landek Parku. Začátek akce je již v 8:00 hodin a namístě bude také připravena speciální trať pro dětské závodníky již od 6 let!

Urban Challenge
Originální překážkový závod, který se odehrává výhradně v městském prostředí. Závodníci zdolávají trasu dlouhou 5 km, která vede skrz více než 25 překážek městského stylu (přeskakování aut, přelézání a prolézání kontejnerů a mnoho dalších výzev). Závod je uzpůsoben tak, aby si závodník pokusil zdolat své limity a prověří své fyzické a psychické schopnosti. Zároveň je vedle hlavního závodu vytvořena i trať pro děti.

Proč vznikl Urban Challenge?
Každý člověk by se v životě měl pokusit zdolat své limity, překonat životní překážky a nástrahy. Proto je tu Urban Challenge, který prověří tvé fyzické a psychické schopnosti. Překonáš-li Urban Challenge, překonáš hlavně sám sebe.

Jaké překážky jsme si pro Tebe připravili?
Jedná se o první městský překážkový běh svého druhu v České republice. Čeká na Tebe přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem a mnoho dalších výzev.

Pokud nějakou překážku nezvládneš, trestat Tě nebudeme, dál můžeš pokračovat jen když vynaložíš maximální úsilí pro jejich překonání, což si na překážkách ohlídáme.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.