Reklama

VITAR – VITAMINY A ENERGETICKÉ TABLETY ENERGIT

energit_banner_evropa2

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 19. června do pátku 23. června 2017.

Evropa 2 a VITAR ti přinášejí možnost získat každý den kartu na pohonné hmoty na dovolenou v hodnotě 5 000 Kč a vitaminový balíček výrobků značky Energit.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál Leoše a Patrika a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Soutěžíme s legendární českou značkou vitaminových a energetických tablet Energit o kartu CCS Bonus+ na pohonné hmoty na dovolenou v hodnotě 5 000 Kč. K tomu získáš hodnotný vitaminový balíček výrobků značky Energit.

Kartu do soutěže věnovala zlínská společnost VITAR, výrobce vitaminových tablet Energit, a má platnost 3 roky.

Výherce se nemusí starat o žádné platby, neplatí žádné měsíční poplatky a nemusí zadávat PIN kód na pokladně. Karta je anonymní, bez nutnosti přístupu na bankovní účet majitele. Nominální hodnotu karty lze čerpat postupně až do června 2020. Karta CCS Bonus+ umožňuje úhradu naprosto veškerého sortimentu na odběrném místě.

Energit od VITARu
Energit tablety skvělé chuti osvěží v létě doma i na cestách.

Vyzkoušej sběratelské edice pro řidiče nebo šťavnatou novinku Energit Magnézium s ananasem pro snížení únavy a vyčerpání – nová energie, přírodní aromata a skvělá chuť!

Navíc se již brzy můžeš těšit na další novinky se šťavnatou chutí ovoce – Energit na oči s luteinem a multivitamin s rakytníkem.

Skvělé vitaminy v plechové krabičce najdeš ve všech obchodních řetězcích, sítích drogerií, lékáren a čerpacích stanic v České republice.

ENERGIT – šťavnatá energie do kapsy.

Více najdeš na www.vitar.cz.

 


Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.