Právě vysíláme

Všechny dárky vyřešíš na ALZA.CZ

Soutěž od pondělí 23. října do pátku 27. října 2017.

Evropa 2 a Alza.cz ti přinášejí soutěž o mixér, epilátor a vysavače.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál Leoše a Patrika a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí rozdáváme tyčový vysavač Philips PowerPro Aqua
Bezdrátový vysavač je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Kombinuje účinný mop pro uklízení vlhké špíny, výkonný vysavač na podlahy a praktický ruční přístroj pro vysávání nábytku či těžko přístupných prostorů. Silný akumulátor umožňuje dlouhý provoz zařízení a neomezený pohyb. Třívrstvý filtr pak zachytí i ty nejmenší škodlivé částečky. Po skončení úklidu navíc zabírá minimum místa.

V úterý můžeš vyhrát smoothie mixér ETA Vital Blend DIGI
Vital Blend DIGI mixuje, seká, míchá i drtí, je vhodný pro přípravu smoothie, koktejlů, ale i omáček, studených i teplých polévek. Extrémní výkon 1800 W a až 30 000 otáček dohladka rozmixuje tvrdé suroviny jako ořechy, řepu i led na tu nejjemnější konzistenci. ETA tento mixér vybavila velkou, 2,5 litrovou nádobou, která je vyrobená z vysoce odolného Tritanu. Tritan je lehký materiál, který nepohlcuje pachy ani chutě. Abyste dokázali rozmixovat všechny suroviny, potřebujete pěchovátko, které tento mixér má. Navíc k němu dostanete 5letou záruku, 2 sportovní lahve a knížku receptů.


Středeční výherce získá epilátor Braun Silk-Expert 3 IPL
Braun Silk-Expert 3 IPL je jediným IPL přístrojem s technologií snímače tónu pokožky SensoAdapt. Tento snímač neustále čte tón pokožky, zatímco přístroj pracuje. Automaticky tak přizpůsobuje intenzitu záblesku až 80x za sekundu. Klinicky testované ošetření je šetrné a prakticky bezbolestné. Používáním Silk-Expert 3 IPL dojde k trvalému odstranění viditelných chloupků za pouhé 4 týdny.

Čtvrteční den nabídne výherci vysavač Hoover Athos Cordless
Zcela nový a na trhu ojedinělý sáčkový akumulátorový vysavač Hoover Athos má bezdrátové provedení s neomezeným dosahem. Nejste tak nijak limitování při vašem úklidu a na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut. Vyjímatelná lion baterie se snadno vyměňuje a má životnost až 4 roky. Mimo jiné vysavač disponuje bohatým příslušenstvím a velkým 5 litrovým EPA sáčkem, který zachytí až 99,9 % všech nečistot.

A v pátek na výherce čeká vysavač Rowenta Clean & Steam
Rowenta Clean & Steam je inovativní vysavač kombinující vysoce efektivní tyčový vysavač s parním mopem. Jediným pohybem tak podlahu vysajete a vyčistíte párou. V provozu vydrží až 40 minut. Navíc je vhodný pro alergiky – likviduje až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků. Nezáleží, jestli máte doma dlažbu, laminátovou podlahu nebo linoleum, vždy si můžete snadno a pohodlně na madle měnit množství páry v závislosti na typu podlahy.

Alza.cz
Nejspolehlivější internetový obchod!

Na Alza.cz neseženeš jen notebooky, ale i mixéry, epilátory a vysavače!

Vánoce už přicházejí – všechny dárky vyřešíš na Alza.cz!

www.alza.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama