Právě vysíláme

Vydej se po stopách seriálu HRA O TRŮNY s cestovní kanceláří BLUE STYLE

Víš, kdo je John Snow a matka draků Daenerys? Zajímá Tě kdo usedne na Železný trůn? Soutěž s Evropou 2 a vyraz s CK Blue Style do města Essaouira či do hliněné vesnice Ait Ben Haddou.

Právě tato místa totiž patří mezi lokace tohoto fenomenálního seriálu! Odpověz správně jako 999. v pořadí na soutěžní otázku a poznávací zájezd do Maroka pro 2 osoby může být Tvůj!

O co přesně hrajeme?

Hraje se o poznávací zájezd „Okruh Saharou“ pro 2 osoby na 8 dní / 7 nocí s odletem z Prahy a plnou penzí. V rámci zájezdu máš navíc zajištěný seating a občerstvení na palubě letadla zdarma. Detailní program výherního zájezdu najdeš ZDE.

→ SOUTĚŽIT můžeš níže a nápovědu najdeš ZDE ←

O SPOLEČNOSTI

Cestovní kancelář Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. Na českém trhu působí již přes 20 let. V nabídce CK Blue Style najdeš více než 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybral sis? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou Tvá přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Více informací najdeš na stránkách Blue-style.cz.

Více informací o soutěži a kompletní pravidla najdeš v herním řádu.