Právě vysíláme

Vyhraj 3x Mixit na půl roku!

Soutěž od pondělí 22. března 2021 do neděle 28. března 2021.

Soutěž o 3 členství v Mixit Klubu na 6 měsíců! Stačí se zapojit do vědomostní soutěže s podcasty Ranní show Evropy 2. Odpovědi na otázky nalezneš na: www.talk.youradio.cz/porady/ranni-show.

Odpověď na poslední otázku najdeš na této soutěžní podstránce ve videu od Mixit!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

Na jakou cenu od Mixit se můžeš těšit?

Výhercům po dobu půl roku každý měsíc doručíme balíček plný překvapení, fantastických snídaní a dobrot od Mixit v hodnotě 750 Kč. Čekají na Tebe plné tubusy müssli, křupavého ovoce, oříšků, čokolády a dalších hitů z dílny Mixit. Do Mixit Klubu rádi přidáváme úplné novinky, dárky a bestsellery. Více o členství v tom nejlepších klubu si můžeš přečíst na stránce www.mixit.cz/klub. Aktuálně probíhá skvělá akce, ve které lze ušetřit ročně až 2 100 Kč!

O společnosti:

Jsme Mixit.cz a mixujeme snídaně podle Tvé chuti už od roku 2010. A nepřestává nás to bavit! 😀 Za téměř 11 let se naše křupavé království rozrostlo o spoustu novinek, kromě müssli si u nás pochutnáš na kaších, tyčinkách, oříškových máslech, mrazem sušeném ovoci nebo třeba preclíkách ve slaném karamelu. A když si nevybereš z našich hotových dobrot, může si to namíchat podle své chuti. Protože, jaké si to namícháš, takové to máš. 😀