Právě vysíláme

Vyhraj adrenalinový zážitek a lístky na FRINKY TOWN

Poslouchej Evropu 2 a soutěž s námi od pondělí 16. května 2022 do pátku 20. května 2022.

Evropa 2 Ti přináší soutěž, ve které můžeš vyhrávat celý týden rodinné vstupné na akci Frinky Town v Ostravě + adrenalinový zážitek v podobě balíčku extrémních jízd!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej skrz celý den Evropu 2 od 9:00 až do 20:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně soutěžíme o rodinné vstupné, takže 2x vlezné + 2x pidilidi na akci Frinky Town, která proběhne v sobotu 21. května 2022 v Ostravě + adrenalinový zážitek v podobě balíčku 3 aktivit od Libros zážitky v Ostravě – škola smyku, jízda v off-roadu a jízda Tatrou.

Frinky Town – město zážitků. Chceme Tě vidět zírat!
Akce, která tady ještě nikdy nebyla a není to festival!

Spojením slov freaky a kinky vzniklo Frinky Town a v sobotu 21. května 2022 proběhne tahle celodenní akce pro celou rodinu v ostravské Dolní oblasti Vítkovice.

Tátové se svezou pořádnou károu – Hummerem nebo Tatrou na off-roadové trati, ochutnají pivko na koncertě Visacího zámku a zírat mohou na holky Lucku Bechynkovou a Báru KrčmovouOpravdových zločinů.

Mámy se můžou těšit na Vojtu Kotka z kapely Th!s, nechají si nabarvit vlasy a konečně se naučí couvat.

Pro děti je připraveno vystoupení Adolfeena a těšit se mohou na plameňáka, surikatu, plastové Tatry, chilli show a pečení buřtů.

Kromě kapely Visací zámek a Th!s Vojty Kotka vystoupí i Romstar VyškovHello Marcel.

Vstupenky nakoupíš na TicketStream.cz.

www.frinkytown.cz

Ochutnávat alkoholické produkty mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.