Právě vysíláme

Vyhraj BIG SHOCK! CHALLANGE ACCEPTED

Není výzva jako výzva! Jedině Big Shock! a Evropa 2 Ti přináší možnost přijmout tuhle výzvu a zažít Challenge Accepted na vlastní kůži!

Poslední Shock Challenge výherce zavede až do anglického města Birmingham, kde se skrývá ta nejděsivější únikovka. Sbírej kódy pod víčky limitky Challenge Accepted a zažij zombie apokalypsu v Birminghamu na vlastní kůži nebo hraj o jednu z 2 000 cen.

Připrav se, protože tohle bude velký! Šanci na skutečnej #ShockYourself máš na dosah ruky. Challenge Accepted!

A teď Ti ještě navíc přinášíme soutěž přímo tady na webu! Odpověz správně na jednoduchou otázku, buď 1 000., 2 000. nebo 3 000. v pořadí a vyhraj jeden z našlapanejch balíčků s Big Shock! kartony nebo elektronikou LamaxCheckuj YT kanál Big Shock!

O co hrajeme:

  1. balíček (1 000. v pořadí): 10x karton Big Shock!, triko, speciální kód, se kterým se výherce dostane do semifinále (hodnota kódu je 30 víček) a voucher v hodnotě 1 400Kč na elektroniku Lamax
  2. balíček (2 000. v pořadí): 10x karton Big Shock!
  3. balíček (3 000. v pořadí): 10x karton Big Shock!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

Big Shock!

Tahle SHOCKující energie Tě doslova překvapí ve všem co děláš a o čem jsi ani nesnil, že dokážeš.

Nepotřebuješ nikomu nic dokazovat, ani se předvádět před ostatními. Chceš se posouvat dál, překonávat své hranice, překonávat sám sebe! Na ty vítězné pocity nikdy nezapomeneš! Udělají Tě silnějším, sebevědomějším a ženou Tě dál. Život je náročný, ale Ty to dáš! Jenom Ty určuješ pravidla a Ty překonáváš sám sebe!

Více informací na webu: www.bigshock.cz/challenge-accepted.