Právě vysíláme

Vyhraj exkluzivní vstupenky na koncert VÁNOCE PODLE DARY

Soutěž od pondělí 21. října do pátku 25. října 2019.

Evropa 2 Tě zve na koncert Vánoce podle Dary a přináší soutěž o exkluzivní vstupenky do párty zóny a merchandising Dary Rolins!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 exkluzivní vstupenky do párty zóny na koncert Vánoce podle Dary, který se uskuteční v úterý 17. prosince 2019 ve Foru Karlín v Praze a k tomu pánskou a dámskou parfémovou vodu Dary a její podepsaný diář na rok 2020.

Párty zóna je určena pro ty, kteří to ani u pomalejších vánočních skladeb neusedí a budou se chtít společně s Darou vlnit v rytmu světoznámých skladeb, připraveny budou bary s občerstvením a nápoji, které budou samozřejmě zdarma. Prostor ke sledování koncertu bude mít vytvořen elevaci tak, aby i diváci v druhé řadě měli neomezený výhled.

Vánoce podle Dary
Daru Rolins není třeba dlouze představovat. Je na scéně řadu let a nikdy nepřestala své fanoušky bavit. Je kreativní, proměnlivá, její vystoupení jsou nabitá energií až po strop. Tentokrát Tě chce pozvat na něco zcela výjimečného, jedinou show tohoto druhu. Po deseti letech chce totiž zopakovat velmi úspěšný Vánoční koncert. Velkou prémiovou sváteční show Vánoce podle Dary.

Zažij společně s ní jedinečný vánoční koncert, show plnou exkluzivních hostů a té pravé vánoční atmosféry, kterou dokonale vykreslí i Christmas Classic Orchestra, doplněný o DJe a krásné tanečnice. Čeká na Tebe i neobvykle řešená stage z rukou stagedesignéra Martina Hrušky.

Koncert se koná v úterý 17. prosince 2019 v pražském Foru Karlín.

www.ticketstream.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!