Právě vysíláme

Vyhraj lístky na koncert BARBORY POLÁKOVÉ

Soutěž od pondělí 7. října do středy 9. října a v pátek 11. října 2019.

Evropa 2 přiváží turné Barbory Polákové a zve Tě na koncert do Prahy!

Soutěžíme každý den o 4 lístky na její koncert!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky se Zorkou Hejdovou mezi 18:00 a 20:00 hodinou, čekat na signál v podobě výherního songu od zpěvačky Barbory Polákové – Nafrněná a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do středy a v pátek rozdáváme 4 vstupenky na koncert Barbory Polákové, který se koná v sobotu 26. října 2019 ve Foru Karlín v Praze.

Barbora Poláková Tour 2019
Čerstvá držitelka dvou Cen Anděl Barbora Poláková, jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zpěvaček poslední doby, vyjíždí na velké podzimní turné.

Kráva, Nafrněná nebo 2-8-5… Tak tyhle pecky jistě zazní na koncertech Barbory Polákové. Ale můžete se těšit i na další písničky z Barbořiných dvou alb, která produkoval renomovaný Jan P. Muchow.

Barbora Poláková se s moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou vymyká všem kategoriím. Nečekaná spojení, hravost, ale i lehkost a civilní samozřejmost s jakou Barbora glosuje svůj vlastní svět i dění kolem nás prostě musíš vidět naživo. Přijď si užít show držitelky pěti Cen Anděl a jedné z nejoblíbenějších zpěvaček poslední doby.

Na úspěchu koncertní show má kromě samotné Polákové nemalý podíl i její doprovodná kapela složená z výborných muzikantů v čele s kapelníkem Davidem Hlaváčem, který se autorsky podílí i na Barbořině studiové tvorbě.

Forum Karlín Praha
Ještě nemáš vstupenky na koncert Barbory Polákové do Fora Karlín? Pospěš si! Koncert ve Foru Karlín proběhne v sobotu 26. října 2019.

Bára má sen se během koncertu proletět nad hlavami fanoušků, alespoň těch v prvních řadách… A tvrdě na tom maká v Air Gymu. Podívej se na teaser ke koncertu:

Navíc pokud jsi viděl předposlední zveřejněný klip Poď si, možná Tě napadlo, že na koncertě nebude chybět snowboardistka Eva Samková a těšit se můžeš i na dětský sbor a další zvuková i vizuální překvapení… Zkrátka kdo tam nebude, ten si to bude muset nechat jen vyprávět!

Nový klip Kdyby
„Můj sen je se během koncertu proletět nad hlavami fanoušků, alespoň těch v prvních řadách. Zkušenosti s akrobacií už nějaké mám, ale fyzicky je to dost náročné, tak jsem musela celé léto pilně trénovat“, říká odvážná zpěvačka.

Píseň Kdyby napsala Bára spolu s Davidem Hlaváčem. „Po dlouhé debatě o různých momentech v životě, kdy si říkáme, co by bylo, kdyby…, nám z toho vznikl tenhle text. Vychází z naší fascinace, jak životní cestu určují často i úplně malá, zdánlivě nepodstatná rozhodnutí,” popisuje Bára„Abychom nebyli příliš patetičtí, převedli jsme tuto myšlenku do metafor. A to stejné, respektive další, vizuální nadstavbu tohoto principu, jsme převedli i do klipu. Kdyby vlasům rostly vlasy, pochopil bys nekonečno,“ komentuje klip pětinásobná laureátka Cen Anděl s tím, že trénovala na různých létacích zařízeních. „Ve spolupráci s Air Gym Art Company jsme našli tu nejlepší cestu,“ dodává s úsměvem. Režie klipu se ujala dvojice Jakub Machala a Jan Bártek, kteří s Bárou spolupracovali na oceněném klipu Po válce, scénografii měl na starosti Jan Pjena Novotný.

Termíny Tour

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!