Právě vysíláme

Vyhraj lístky na koncert LUISE FONSIHO

Soutěž od pondělí 3. června do pátku 7. června 2019.

Evropa 2 Tě zve na koncert zpěváka Luise Fonsiho!

Soutěžíme každý den o 4 lístky na jeho koncert!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou mezi 15:00 a 18:00 hodinou, čekat na signál v podobě jakéhokoliv výherního songu od zpěváka Luise Fonsiho a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 4 vstupenky na koncert Luise Fonsiho, který se koná v pátek 9. srpna 2019 na letišti v Praze – Letňanech.

Luis Fonsi míří poprvé do České republiky! Vystoupí zde v rámci své Vida World Tour!
Mega koncert proběhne v pátek 9. srpna 2019 na PVA EXPO v Letňanech v Praze. Můžeš se těšit na obrovskou open-air show s živou kapelou, tanečníky, speciálními efekty, skvělým zvukem a světly.

Luis Fonsi je zpěvák, skladatel, muzikant a producent. Nejvíce se proslavil písní Despacito, která se stala celosvětovým hitem a díky níž vyhrál 4 ocenění Latin Grammy Awards. Videoklip se stal nejsledovanějším v historii internetu a má už přes 6 miliard zhlédnutí. Spolupracoval s umělci jako Eros Ramazzotti, Daddy Yankee nebo Ozuna. S Demi Lovato stvořili píseň Échame La Culpa. Tento song se dostal na YouTube také do kategorie miliardových videoklipů. Patří k předním latinskoamerickým osobnostem své generace s více než 20letou úspěšnou uměleckou kariérou.

Se svým nejnovějším albem Vida vede hitparády po celém světě. Je držitelem několika zlatých, platinových a diamantových desek v mnoha zemích po celém světě. Jeho nepopiratelný a jedinečný talent, stejně jako dlouhý seznam jeho hitů, mu umožnilo prolomit bariéry, překračovat hranice a učarovat miliony lidí po celém světě.

 

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!