Právě vysíláme

Vyhraj nákupy v Premium Outlet Prague Airport nebo zažij shopping s Darou!

Soutěž od pondělí 14. prosince 2020 do pátku 18. prosince 2020.

Na Instagramu @premium outlet prague airport probíhá celý týden soutěž o opravdový shopping snů za desítky tisíc s Darou Rolins. Tak pospíchej na Instagram @premium outlet prague airport, dej stránce follow, označ 2 osoby u soutěžního příspěvku a napiš, proč bys měl vyhrát právě Ty. Vyhraješ přesně takovou částku, kolik bude sledujících na Instagramu POP v pátek 18. prosince 2020 ve 12:00 hodin.

A to není vše!

Premium Outlet Prague Airport Ti přináší také soutěž o poukázky na nákup v hodnotě až 20 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchat celý týden Evropu 2 od 6:00 do 18:00 hodin a dovolat se do studia na telefonní číslo +420 257 400 888 jako první v pořadí. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

S Premium Outlet Prague Airport soutěžíme celý týden! Tak nezapomeň ladit:

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka poukázku na nákupy v Premium Outlet Prague Airport v hodnotě 5 000 Kč a v pátek poukázku na nákupy v Premium Outlet Prague Airport v hodnotě 20 000 Kč.

 

Premium Outlet Prague Airport
Nejkrásnější nákupní centrum v ČR, které je jen 5 minut od letiště Praha a 30 minut z centra Prahy. Outlet POP nabízí 70 obchodů a 200 prémiových značek. V POP na Tebe čeká nádherná vánoční atmosféra, kouzelné uličky ve stylu staré Prahy a neuvěřitelně krásná vánoční výzdoba. Pokud pojedeš nakupovat autem, pohodlně a v klidu zaparkuješ díky obrovskému krytému parkovišti.

V POP je nyní prodloužená otevírací doba do 21:00 hodin, takže žádný stres – v pohodě nakoupíš všechny dárky!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!