Reklama

Vyhraj nové PUMA TSUGI a buď jako The Weeknd

tsugi 1200x630_banner

Daniela Procházková

Sdílej 0 / 

Buď jako kanadská hvězda zpěvák The Weeknd a obuj novou botu PUMA TSUGI Shinsei inspirovanou japonskou tradicí a technologií. Posuň svůj styl na další úroveň. Buď jako hvězdy ve videoklipech, buď TSUGI, buď další.

Odpověz správně na otázku a buď 111. v pořadí každý soutěžní den! Soutěž probíhá v termínu od pondělí 11. září do pátku 15. září 2017.

O co hrajeme:

Máš šanci vyhrát 2 z 10 párů bot PUMA TSUGI Shinsei v bílém provedení. Pohodlná bota inspirovaná streetartovou kulturou a pokrokovou technologií Japonska s originálním postranním zavazováním a brandovanou gumou v zadní části boty. Každý den můžeš vyhrát 2 páry (jedny dámské a jedny pánské).

Soutěž

Kolik Converse bot (vel.42) je potřeba vyskládat za sebou od vchodu k zadní stěně UrbanStoru na Václavském náměstí?

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu!

O společnosti:

URBANSTORE.cz je e-shop, který nabízí i kamenné prodejny v centru Prahy a Brna a přináší nepřebernou nabídku stylového značkového oblečení, bot a doplňků. Na své si přijdou milovníci elegantních, ležérních, streetových i sportovních kousků od těch nejlepších světových značek jako jsou Puma, Under Armour, adidas, Converse, Vans, Diesel, Replay, O’Neill, Nike a mnoho dalších. Na UrbanStore.cz najdete ty nejlepší světové značky na jednom místě.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, které se za téměř 70 let existence povedlo vytvořit tradici výroby a designu výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon. Díky řadě vzrušujících spoluprací s návrháři přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu.

Více info na: www.urbanstore.cz/puma-tsugi/.

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.