Právě vysíláme

Vyhraj nový SAMSUNG GALAXY S9

Soutěž od pondělí 9. července do pátku 20. července 2018.

Evropa 2 a Samsung Ti přinášejí soutěž o smartphony Samsung Galaxy S9.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ráno Evropy 2 s Pájou Cejnarem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál v podobě výherního songu MIRAI – Chci tančit a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Celé dva týdny soutěžíme o designové smartphony Samsung Galaxy S9 ve třech barevných variantách.

www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-s9

Přednosti smartphonů Samsung Galaxy S9

Fotoaparát
Samsung Galaxy S9
má skvělý foťák, který fotí fakt skvěle. Funguje jako lidské oko a automaticky reaguje na světlo.

Zvuk
Díky Dolby Atmos si připadáš jako v moderním kinosále, můžeš sledovat filmy a k pocitu že jsi v kině bude chybět jen popcorn.

IP68
Máš mokré ruce? Nevadí, Samsung Galaxy S9 má certifikaci odolnosti proti utopení IP68, takže ho můžeš bez obav ponořit na půl hodiny do vody.

AR Emoji
Taky Tě štvou smajlíci? U půlky jich člověk ani neví, co znamenají. Nás štvali do doby, než jsme zjistili, co umí Samsung Galaxy S9. Uděláš si selfie, zmáčkneš čudlík a šup, vyrobí Ti z fotky animované emoji. S tímhle smartphonem tak kamarádům doslova pošleš svůj úsměv.

Barvy
Kovové tělo, elegantní oblé tvary s oboustranně zakřiveným infinity displejem… A ty barvy! Modrá není jen dobrá. Je hodně dobrá. Černá je prostě klasika. Růžová, oficiálně lila, je něco pro holky – ale třeba osloví i některé pány.

Samsung
Společnost Samsung svými produkty a technologiemi překonává hranice. Její inovativní přístup je patrný u všech jejích produktů.

www.samsung.com/cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!