Právě vysíláme

Vyhraj originální paddleboard z limitované edice Jiřího Prskavce a další vodácké vychytávky

Soutěž od pondělí 7. června 2021 do pátku 11. června 2021.

Soutěž na Evropě 2 se Světovým pohárem ve vodním slalomu a vyhraj paddleboard od Jiřího Prskavce nebo vybavení na vodu!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Afterparty na Evropě 2 s Pavlem Cejnarem od 9:00 do 11:00 hodin, počkej si ve vysílání na výherní song HARRY STYLES – Watermelon Sugar a dovolej se při něm jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka rozdáváme balíček od společnosti Hiko:

  • plovací vestu Swift 600 vhodnou pro všechny druhy vodáckých disciplín,
  • funkční lycrové tričko s dlouhým rukávem Shade, které je díky UV ochraně a rychleschnoucímu materiálu výborné pro vodní outdoorové sporty,
  • rychleschnoucí šortky Gambit,
  • suchý vak Nomad Cylindric – čtyřicetilitrový lodní pytel z absolutně vodotěsného materiálu,
  • stylovou osušku In Water We Live,
  • vodáckou kšiltovku In Water We Live.

Česká rodinná firma Hiko dodává na světový trh vodácké vybavení, oblečení, vesty, lodě a další produkty pro ty, kdo milují vodu.

Více o Hiko se dozvíš ↓

 

A páteční výherce získá dokonce paddleboard Tambo Core JP 10‘5‘‘ x 32‘‘ ESD z limitované edice Jiřího Prskavce značky Tambo SUP! Oblíbený nafukovací sup paddleboard Tambo Core JP je nejuniverzálnějším plovákem z nabídky. Uveze statného chlapíka do 110 kg, ale ani křehká slečna se s ním nenadře 😊.

Česká značka Tambo je výrobcem nafukovacích paddleboardů, pádel a dalších potřeb pro začátečníky i profíky na divoké vodě.

Více o Tambo se dozvíš ↓

 

Světový pohár ve vodním slalomu
Už tento týden od pátku 11. června 2021 do neděle 13. června 2021Praze – Troji odstartuje seriál Světového poháru ve vodním slalomu, druhém nejúspěšnějším českém olympijském sportu.

Představí se nový český reprezentační tým včetně čtyř našich olympioniků, kteří budou bojovat o medaile na letošních OHTokiu.

V Troji bohužel nebudou moci být diváci, proto fandi u obrazovek prostřednictvím přímých přenosů na ČT Sport a sleduj sociální sítě Czech Canoe.

Více o Světovém poháru v Praze – Troji se dozvíš ↓

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!