Právě vysíláme

Vyhraj pobyt pro 2 osoby do chorvatského Zrće a Beefeater party kit na cestu!

Soutěž od úterý 13. července 2021 do neděle 18. července 2021.

Ginový boom je téměř všude po světě v plném proudu a Česká republika není výjimkou. A zcela jednoznačně tomuto trendu vévodí gin Beefeater, destilovaný v samém srdci Londýna.

Není divu, že se jedná o nejoceňovanější prémiový gin světa. Beefeater & Tonic je na léto ta nejlepší kombinace. Cheers!

Soutěžit mohou pouze osoby starší 18let.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

Co můžeš vyhrát?

Vyhraj pobyt pro 2 osoby do chorvatském Zrće a Beefeater party kit na cestu! Pobyt obsahuje dopravu, ubytování a po celou dobu skvělý program. Postará se o Tebe tým Party Expressu a Beefeater zajistí skvělé drinky nejen po cestě, ale i v krásném plážovém baru přímo v Zrće. A není vyloučeno, že na turnusu, který si vybereš, potkáte i DJs z Evropy 2.

Vyraz do Zrće a užij si léto ve stylu Beefeater & Tonic. V party kitu, kterým Tě na cestu vybavíme, budeš mít klasiku v podobě Beefeater Dry, svěže jahodový Beefeater Pink a hořkosladký Beefeater Blood Orange.

Samozřejmě nebude chybět ani tonic a stylové kelímky, protože všechny tři giny si nejlépe vychutnáš v osvěžujícím drinku Beefeater & Tonic.

A když nevyhraješ, nevěs hlavu, na Instagramu @Beefeatercz máš ještě šanci.

O společnosti:

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater Gin, je jejich symbol znázorněn na každé láhvi ginu Beefeater. Beefeater Gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70. let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Beefeater London Dry je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje v Londýně tradičním způsobem. Vyrábí se macerací devíti přírodních bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Díky zkušenostem master distiléra Desmonda Paynea vzniká v Beefeater Distillery unikátní destilát s hlubokou tradicí a jedinečným charakterem. Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. V jeho chuti můžete ucítit jalovec, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku. Představuje výborný základ pro různé koktejly. Obsah alkoholu je 40 %.

Více najdeš na www.beefeatergin.com/en-EN.