Právě vysíláme

Vyhraj s Evropou 2! Letošní červnové barevné šílenství THE COLOR RUN 2018™ bude oslavovat hrdiny.

Soutěž od pondělí 21. května do pátku 25. května 2018.

Evropa 2 Tě zve na běh The Color Run™ a přináší možnost získat každý den mobilní telefon Huawei startovné k závodu pro 2 osoby!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky s Pavlem Cejnarem od 12:00 do 15:00 hodin, čekat na výherní song JUNGE JUNGE & KYLE PEARCE – Run Run Run a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888.

Co můžeš vyhrát?
Každému výherci dáme mobilní telefon Huawei P20 Lite a k tomu 2x voucher k běhu The Color Run™, který se koná v sobotu 16. června 2018 v Praze.

The Color Run™ oslavuje hrdiny
Barvičky, barvičky – v sobotu 16. června 2018 ve 14:00 hodin to na pražském výstavišti v Holešovicích zase vypukne. Už po čtvrté. Barevné mraky plné běžců, neběžců, dospělých i dětí budou oslavovat všechny hrdiny nejen tohoto pětikilometrového běhu. Bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo, k němu se připojí modelka Veronika Kašáková a svůj první venkovní koncert odehraje Bára Poláková.

Letošní červnové barevné šílenství bude oslavovat hrdiny! Jsou všude kolem nás, aniž bychom o nich věděli. Jsme to i my samotní, kteří se možná necítíme na půlmaraton, ale na pět kilometrů v záplavě barev si věříme.

A kdo jsou naši letošní The Color Run™ heroes? Například modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která dětství strávila v dětském domově. Také máma, herečka a zpěvačka v jednom Bára Poláková, tanečnice a YouTuberka Andy Coconut nebo zakladatelka projektu Za normální holky Kristýna Dolejšová.

Teď je čas si do nebeských barev přijít zaskotačit a stát se hrdinou. Už jen tím, že si koupíš registraci anebo někoho obdaruješ poukazem! The Color Run™ zase přispěje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, spolku Tilie na projekt Slunce a všichni budou šťastní.

4. ročník The Color Run™ bude jako vždy plný barev, hravosti, veselosti, také uvidíš pár bláznů válejících se v barvách po zemi a to vše za doprovodu zpěvačky Báry Polákové, kapely So Fine, DJe Roxtara a dalších.

A jestli se na těchto skvělých pět kilometrů chceš dostatečně připravit, nenech si ujít barevné výběhy v pražské Stromovce, který povede Outdoor Training Club s našimi heroes!

Více na www.thecolorrun.cz a na www.facebook.com/thecolorrunCR.

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!