Právě vysíláme

Vyhraj s největší výstavou o historii počítačových her GAME ON snowboardy, hry a vstupenky

Soutěž od pondělí 16. října do pátku 20. října 2017.

Evropa 2 tě zve na výstavu o historii počítačových her Game On a přináší možnost vyhrát si pro sebe snowboard, digi hru a 4 vstupenky na výstavu!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko mezi 15:00 a 18:00 hodinou, čekat na signál a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud napodobíš několikasekundový proud zvuku jakékoliv počítačové hry, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o balíček k výstavě Game On, který obsahuje:

  • voucher na snowboard Robla dle vlastního výběru na: www.robla-board.com/cs/13-snowboardy v hodnotě 5 000 Kč
  • digitální hru Brick Game E–9999 (Tetris)
  • 4 vstupenky na výstavu o videohrách Game On, která se koná v Holešovické tržnici v Praze

Největší výstava o historii počítačových her Game On právě v Praze
K vidění jsou herní zařízení od roku 1980 po současnost. Expozice nabízí více než 150 hratelných her.

Prestižní londýnské kulturní centrum Barbican přiváží do Prahy jednu ze svých nejúspěšnějších expozic – výstavu o historii, vývoji a budoucnosti počítačových her Game On. Ve více než třiceti světových metropolích ji už viděly téměř 4 miliony lidí.  Expozici bude doplňovat bohatý doprovodný program.

Výstava představuje ucelenou kolekci zásadních her, které tvořily herní historii od prvních zařízení ze šedesátých let, přes Pong, Space Invaders, Super Maria, GTA, až po herní novinky, které jsou teprve v přípravě. Své místo tu má i virtuální realita. Součástí expozice je rovněž speciální sekce o marketingu a vývoji her, o hudbě k hrám i propojení filmu a her.

Návštěvníci mají jedinečnou šanci vyzkoušet si legendární arkádu Star Wars z roku 1983 od firmy Atari. Divák se tak na chvíli může stát pilotem X-Wing letounu a bojovat proti stíhačkám TIE ze závěru epizody IV. K vidění bude i bondovka GoldenEye 007 nebo hru Tomb Raider z roku 1996, kterou proslavila Lara Croft. 

Součástí expozice je i unikátní české oddělení představující domácí herní scénu, které krom Prahy jinde neuvidí.

Pořadatelé pro umístění výstavy zvolili prostor nově vznikajícího Art&Digital centra v hale 40 v Pražské tržnici v Praze – Holešovicích.

Všechny exponáty, až na dva unikátní historické kousky, jsou uzpůsobeny k hraní a návštěvníci si je mohou zahrát přímo na místě. Výstava je přehledně členěna do dvaceti jednotlivých sekcí, podrobně mapující jednotlivá období vývoje i typu her v různých regionech světa. Speciální sekci zde mají i časopisy a herní média.

www.gameonvystava.cz

Pořadatelem je uznávaná umělecká instituce Barbican Centre (City of London)


Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama