Právě vysíláme

Vyhraj s OKAY pět kávovarů DĒLONGHI za více než 35 tisíc!

Soutěž od pondělí 2. září do pátku 6. září 2019.

Evropa 2 a Okay Ti přinášejí soutěž o kávovary DēLonghi!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme jeden z kávovarů DēLonghi pro dokonalou chuť Tvé kávy. Rozdáváme 5 kávovarů v celkové ceně přes 35 000 Kč!

Od pondělí do středy hrajeme o pákový kávovar DēLonghi Dedica v ceně 5 000 Kč – připraví espresso s bohatým aroma a oříškovou cremou. Díky nastavitelné trysce na mléko lze také snadno připravit bohatou pěnu pro perfektní cappuccino nebo jemně našlehané mléko pro výborné caffè latte. Má tlak 15 barů a dvojitý odkapávací tácek, který umožní použít pro kávu i vysoké šálky či skleničky. Díky technologii Termoblok vždy připraví i espresso s perfektní teplotou.

Ve čtvrtek vyhraješ automatické espresso DēLonghi Magnifica v ceně 9 500 Kč – dokáže připravit až dva šálky současně jediným dotykem tlačítka. Integrovaný mlýnek se postará o vždy čerstvou kávu a díky manuální trysce na napěnění mléka lze dosáhnout dokonale krémové mléčné pěny.

No a v pátek výherce získá plnoautomatický kávovar DēLonghi Magnifica v ceně 11 000 Kč – připraví tradiční nápoje jediným stiskem tlačítka. Stejně jednoduše nastavíš i sílu aroma nebo i teplotu kávy. A využiješ jistě i pokročilý Cappuccino systém pro našlehání krémové mléčné pěny.

Okay
Společnost Okay byla založena v roce 1994 a letos tedy slaví 25 let od svého vzniku.

V současnosti je největším prodejcem televizorů a velkých spotřebičů v České republice, vedle elektra ovšem nabízí také nábytek.

Má přes 140 prodejen v Česku i na Slovensku a provozuje e-shop www.okay.cz.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!