Právě vysíláme

Vyhraj s VOJENSKOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU špičkový monitor dechu a multifunkční chůvičku

Soutěž od pondělí 19. března do pátku 23. března 2018.

Evropa 2 a Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den novorozenecký balíček Babyset Bundle nebo dokonce i Sony PlayStation 4!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud zodpovíš správně soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně
rozdáme novorozenecký balíček Babyset Bundle od předního izraelského výrobce HISENSE (monitor dechu dítěte Breathing Movement Monitor Babysense 5 + multifunkční elektronická chůvička Digital Two-Way Sound Monitor SC 210).

Monitor dechu dítěte Babysense 5 se používá v domácnostech i ve zdravotnických zařízeních. Má status zdravotnické pomůcky, což jej odlišuje od většiny monitorů dechu na trhu. Přes vysoce citlivé senzorové desky v matraci sleduje i ty nejnepatrnějších dýchací pohyby dítěte během spaní i mimo něj. Babysense 5 registruje aktuální počet dýchacích pohybů. Identifikuje vzorce dýchání dítěte, které jsou přeneseny do mikroprocesoru v základní jednotce přístroje. Pokud přístroj vyhodnotí, že je vše v pořádku, automaticky se zapne modrá kontrolka. Pokud z jakéhokoliv důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund nebo pokud se sníží počet dechů na méně než 10 za minutu, je spuštěn akustický alarm a kontrolka začne svítit červeně. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane.

  • Napájení: 4 x 1,5 V AA baterie (baterie nejsou součástí balení)
  • Přibližná spotřeba: 1 mA (při optimálních podmínkách baterie vydrží cca 6 měsíců)
  • Hladina intenzity zvuku ve vzdálenosti 1 m: obvykle 85 dB.
  • Průměr senzorové desky: d = 216 mm.
  • Nevyzařuje žádná radiofrekvenční záření.
  • Neinterferuje s ostatní elektronikou v domácnosti.
  • Rozměry: 24 x 22 x 9 cm.

Dětská chůvička Babysense SC-210 nabízí nejmodernější technologii DECT pracující na frekvenci 1,8 GHz, která eliminuje možné rušení jinými běžnými bezdrátovými přístroji, jako jsou mobilní telefony, wi-fi sítě, Bluetooth a bezdrátové počítačové příslušenství. Tím se odlišuje od většiny ostatních dětských chůviček na trhu. Chůvička má množství užitečných funkcí, například umožňuje obousměrnou komunikaci rodiče s dítětem v režimu TALK, má zabudovanou lampičku s uklidňujícím světlem, které lze zapnout přes rodičovskou jednotku, měří teplotu v místnosti, nalezne ztracenou rodičovskou jednotku a přehrává ukolébavky. Veškeré potřebné informace se zobrazují na přehledném LCD displeji. Napájení je možné ze sítě nebo pomocí baterií.

  • Výrobek obsahuje: rodičovskou jednotku, dětskou jednotku, síťový adaptér s nabíjecím stojanem, 2x NiMH dobíjecí baterie (1,2 V, 750 mAh), síťový adaptér s napájecím kabelem.
  • Provozní doba s nabitou baterií je až 10 hodin, dosah je až 300 m.
  • Rozměry: dětská jednotka: 9 x 9 x 3 cm, rodičovská jednotka: 11 x 5,5 x 2 cm.

Páteční výherce k tomu všemu navíc dostane ještě Sony PlayStation 4 – 500 GB Jet Black.

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Chodíš plavat nebo cvičit, zaplatil sis za očkování, chceš mít bělostný chrup nebo třeba čekáte miminko? Tak na to všechno přispívá Vojenská zdravotní pojišťovna. Však také získala za svoje preventivní programy první místo v soutěži Zdravotní pojišťovna roku a 2. příčku v hodnocení klientů zdravotních pojišťoven.

Vojenská zdravotní pojišťovna zdaleka neslouží jenom vojákům – vždyť má 700 tisíc klientů a takovou armádu jsme neměli ani za dob Varšavské smlouvy. Působí po celém Česku a je otevřená všem klientům.

Nezapomeň: přestupní období končí 31. března!

www.vozp.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!