Právě vysíláme

Vyhraj s VOJENSKOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU třídenní wellness pobyt pro dva v Karlových Varech

Soutěž od pondělí 17. září do pátku 21. září 2018.

Evropa 2 a Vojenská zdravotní pojišťovna Ti přinášejí soutěž o dárkový poukaz na třídenní wellness pobyt v Karlových Varech pro dvě osoby a o balíček doplňků stravy od MaxiVita.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáme dárkový poukaz na třídenní wellness pobyt v Karlových Varech pro dvě osoby. Výherce si pojede užívat do lázeňského domu Sadový pramen na karlovarské kolonádě. Poukaz zahrnuje ubytování pro dva s polopenzí a čtyři procedury, včetně jedné masáže.

Další cenou je kloubní výživa s kolagenem a vitamínem C a balíček pro posílení imunity.

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Chodíš plavat nebo cvičit, zaplatil sis za očkování, chceš mít bělostný chrup nebo třeba čekáte miminko? Tak na to všechno přispívá Vojenská zdravotní pojišťovna. Však také získala za svoje preventivní programy první místo v soutěži Zdravotní pojišťovna roku a 2. příčku v hodnocení klientů zdravotních pojišťoven.

Vojenská zdravotní pojišťovna zdaleka neslouží jenom vojákům – vždyť má 700 tisíc klientů a takovou armádu jsme neměli ani za dob Varšavské smlouvy. Působí po celém Česku a je otevřená všem klientům.

Nezapomeň: přestupní období končí 30. září!

www.vozp.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!