Právě vysíláme

Vyhraj v soutěži s novou fantasy pohádkou PRINCEZNA ZAKLETÁ V ČASE

Soutěž od pondělí 14. září 2020 do pátku 18. září 2020.

Evropa 2 Ti přináší jedinečnou možnost vyhrát každý den ubytování s polopenzí a wellness v Resortu Sobotín a voucher na novou týmovou hru Futurento!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 od 6:00 do 18:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme voucher na ubytování ve 2lůžkovém pokoji na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí a wellness v pohádkovém Resortu Sobotín a voucher na novou týmovou hru Futurento v Praze pro 4 osoby na 3 hodiny.

 

 

Film Princezna zakletá v čase v kinech od čtvrtka 17. září 2020
Marek Lambora, Jan Révai, Martin Písařík, Eliška Křenková, Natália Germáni, Veronika Freimanová nebo Martin Dejdar a další hvězdné obsazení v nové fantasy pohádce Princezna zakletá v čase.

Princeznu Ellenu sužuje dávná kletba, kvůli které prožívá jeden a ten samý den stále dokola. Marek Lambora v roli prince přijíždí tuto kletbu zlomit.

Úžasný filmový zážitek pro celou rodinu už od čtvrtka 17. září 2020 ve všech českých kinech.

Pohádka se natáčela na mnoha lokacích, kromě lomů na Vysočině a hradů Bouzov a Točník to byl i nádherný zámek SobotínJeseníkách.

Partnerem pohádky je nová týmová hra Futurento v Praze.

 

 

 

 

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.