Právě vysíláme

Vyhraj velký nákup pro svého zvířecího miláčka v SUPER ZOO

Soutěž od pondělí 15. července do středy 17. července, i v pátek 19. července 2019.

Evropa 2 a Super zoo přinášejí soutěž o poukazy do prodejen Super zoo po celé ČR v hodnotě 3 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky se Zorkou Hejdovou od 18:00 do 20:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme poukaz do prodejen Super zoo po celé ČR na nákup chovatelských potřeb v hodnotě 3 000 Kč!

Prodejny Super zoo můžeš navštívit na více než 70 místech po celé republice. Pro svého mazlíčka nakoupíš také on-line na e-shopu www.superzoo.cz.

Pro ty, kteří nevyhráli, má Super zoo cenu útěchy – kupón na slevu ve výši 20 %. Stačí v e-shopu www.superzoo.cz zadat kód EVROPA2 a sleva je Tvoje!

Super zoo
V červenci otevírá Super zoo svou největší prodejnu v Praze v Homeparku Zličín. Takový výběr chovatelských potřeb na jednom místě si ještě neviděl! V prodejně Super zoo – Zličín na Tebe budou čekat také nádherní papoušci ara, rejnoci, medúzy a spoustu dalších zvířátek, ze kterých se mohou stát Tví věrní přátelé.

 

Super zoo také pomáhá opuštěným zvířátkům a od roku 2017 darovali útulkům přes 7 milionů korun. Nedávno proběhla sbírka s názvem Pust chlup, jejíž hlavními ambasadory jsou naši Zorka Hejdová Leoš Mareš, ale třeba i Pavel Callta nebo Patricie Solaříková. Finální výtěžek sbírky bude předávat osobně Leoš Mareš do rukou zástupců organizace Home For Pets. Více o sbírce najdeš na: www.pustchlup.cz.

www.superzoo.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.