Právě vysíláme

Vyhraj voucher na nákup výživových a dietních doplňků stravy značky KETOMIX

Soutěž od pondělí 11. ledna 2021 do pátku 15. ledna 2021.

Soutěž na Evropě 2 s KetoMix a vyhraj každý den voucher na nákup zboží v e-shopu v hodnotě 5 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Odpolední show na Evropě 2 s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Rozdáváme voucher na nákup zboží v e-shopu www.ketomix.cz v hodnotě 5 000 Kč.

Uplatnit ho můžeš na na nákup dietních programů, nízkosacharidových jídel a potravinových doplňků stravy, které objednáš na www.ketomix.cz. Za voucher můžeš koupit třeba balíček jídel na celý měsíc, který dorazí až k Tobě domů. Příprava jednotlivých jídel Ti nezabere více než pět minut a na Tobě tak už jen bude vytrvat a těšit se na výsledek.

KetoMix
Chceš něco udělat s kily navíc, které nemůžeš zhubnout, ať děláš, co děláš? Dietní a potravinové doplňky stravy značky KetoMix Ti s tím pomohou rychle a pohodlně. Nebudeš mít hlad, a pokud nebudeš chtít, nemusíš u diety ani cvičit. A přesto budeš hubnout.

KetoMix dieta funguje na jednoduchém principu. Když ve svém jídelníčku omezíš příjem sacharidů, v těle nastane přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří ze Tvého uloženého tuku. To znamená – omezíš cukry, a pokud máš zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Kila tak začnou ubývat už pár dní po zahájení diety.

Na www.ketomix.cz najdeš desítky nízkosacharidových jídel a nápojů. Všechna mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez přidaných chemických látek a glutamátů. Spolu s dietou získáš zdarma i výživové poradenství, které je Ti k dispozici 7 dní v týdnu.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.