Právě vysíláme

Vyhraj vstupenky a VIP vstupenky na festival BEATS FOR LOVE 2018

Soutěž od pondělí 11. června do pátku 15. června 2018.

Evropa 2 Tě zve na festival Beats For Love a přináší možnost získat každý den několik vstupenek pro Tebe a Tvou partu a k tomu služby hudební aplikace YouRadio!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na výzvu Leoše a Patrika, následně odchytit výherní song Alana Walkera, Galantis, Rogera Sancheze nebo Sigmy a jako první se při něm dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud zodpovíš správně na soutěžní otázku, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 6x celofestivalovou permanentku na festival Beats For Love 2018, který proběhne od středy 4. července do soboty 7. července 2018 v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě + 6x voucher s kódem pro aktivaci 12měsíčního předplatného hudební služby YouRadio Premium.

V pátek výherce získá dokonce 6x celofestivalovou VIP permanentku na Beats For Love 2018!

Beats For Love
Největší taneční festival v srdci Evropy, který dvakrát po sobě vyhrál diváckou anketu o nejoblíbenější festival v ČR!

V letošním roce se uskuteční po šesté v unikátní industriální areálu Dolních Vítkovic v Ostravě a přiveze hvězdy jako Galantis, Alan Walker, Roger Sanchez, Sigma, Andy C, Sub Focus, La Coka Nostra, Camelphat, Noisecontrollers a spoustu dalších.

Letos během 4 dnů vystoupí více než 400 interpretů na 13 staegích.

Čeká na Tebe vymazlená VIP zóna hned vedle hlavní stage, kde uvidíš všechny headlinery jako na dlani, chill-out VIP v unikátní aule Gong nebo VIP ochoz u d’n’b stage.

Těšit se můžeš na přehlídku toho nejlepšího z drum & bass, EDM, housu, trancu, techna, reggae, breakbeatu, electroswingu, hip-hopu nebo psytrance a taky na našlapaný doprovodný program!

Cena vstupenky na celý festival je aktuálně pouhých 890 Kč!

YouRadio
Chytrá mobilní aplikace pro snadný poslech hudby.

Prémiové členství v YouRadio funguje i v off-line režimu bez připojení k internetu a navíc si užiješ poslech hudby bez reklam.

www.b4l.cz

www.youradio.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.