Právě vysíláme

Vyhraj vstupenky na koncert britského rappera STORMZYHO!

Soutěž od pondělí 24. února 2020 do pátku 28. února 2020.

Fource Entertainment přiváží do Prahy rappera Stormzyho a Evropa 2 bude jako mediální partner u toho!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Pavlem Cejnarem od 9:00 do 11:00 hodin, čekat na jeho výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jeden ze dvou výherních songů s rapperem Stormzym Good Goodbye nebo Take Me Back To London a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na koncert rappera Stormzyho, který vystoupí ve středu 4. března 2020 v Malé sportovní hale v Praze.

Leader nastupující generace a první britský rapper, který headlinoval Glastonbury – Stormzy v Praze!
Ještě před tím, než Stormzy vydal v roce 2017 svou debutovou desku Gang Signs And Prayer a zdolal jako první grimový MC vrchol britské hitparády, platil za jednoho z nejambicioznějších rapperů britské scény. Svou pověst potvrdil mimo jiné i několika cenami včetně dvou Brit a šesti Mobo Awards. V Praze Stormzy poprvé vystoupí ve středu 4. března 2020. Po dohodě s umělcem se koncert oro velký zájem přesouvá z Roxy do Malé sportovní haly. Vstupenky za 790 Kč je možné pořídit přes Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a TicketMaster.

 

Stormzy se stal vůbec prvním britským rapperem, který headlinoval hlavní stage legendárního festivalu Glastonbury. Rodák z jižního Londýna s ghanskými kořeny je známý i pro svůj aktivismus a odvahu kritizovat rodnou zemi v post-brexitové době. Během svého vystoupení na cenách Brit Awards zmínil nečinnost vlády po požáru obytné londýnské budovy Grenfell Tower a v letošním hitu čísla jedna Vossi Bop kritizuje současného předsedu britské vlády.

Stormzy o sobě dal poprvé slyšet mimo lokální grimovou scénu virálním freestylem Shut Up z roku 2015. Skladba má dnes jenom na YouTube téměř miliardu zhlédnutí a rapperovi zajistila pozornost všech ostrovních médií. Magazín Time jej na své obálce označil za leadera nastupující mladé generace. Debutová deska s výrazným singlem Gang Signs And Prayer z roku 2017 premiérovala na vrcholu britské hitparády. Mezi hosty se na ní objevili mimo jiné zpěvačka Lily Allen, producent Mura Masa nebo rappeři J Hus a Wretch 32.

Druhá dlouhohrající deska Heavy Is The Head vyšla vloni v prosinci a mezi hosty se na ní objevil i Ed Sheeran. Hlavním motivem desky je autenticita: „Pokud se bojíš vlastní pravdy, lidi nebudou vědět, co od Tebe můžou čekat.. Od debutu do posledního alba, které kdy nahraji, zůstávám sám sebou a nikomu se nebudu muset omlouvat.“

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.