Právě vysíláme

Vyhraj vstupenky na koncert zpěváka JAMESE ARTHURA

Soutěž od pondělí 13. ledna 2020 do pátku 17. ledna 2020.

Fource Entertainment přiváží do Prahy zpěváka Jamese Arthura a Evropa 2 bude jako mediální partner u toho!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekej na jejich výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song zpěváka Jamese Arthura a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na koncert zpěváka Jamese Arthura, který se koná v úterý 28. ledna 2020 ve Foru Karlín v Praze.

James Arthur po pěti letech v Praze – nejúspěšnější vítěz britského X Factoru přiveze desku You věnovanou fanouškům
V roce 2012 se James Arthur doslova přes noc stal popovou hvězdou první třídy, když jeho debutový charitativní singl Impossible doputoval na první příčku hitparád ve více než padesáti zemích světa. Historicky nejúspěšnější účastník britského X Factorupražském Foru Karlín v úterý 28. ledna 2020 představí svou chystanou třetí nahrávku You.

Posledních 300 vstupenek za 890 Kč je v prodeji na Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a TicketMaster.

Už během prvních finálových kol devátého ročníku talentové soutěže X Factor bylo jasné, že Arthur vyniká mezi ostatními soutěžícími. Andělský hlas, schopnost předvádět se na pódiu i skladatelské dovednosti jej zdárně dovedly až do finále soutěže. Vítězná píseň Impossible (v originále od zpěvačky Shontelle) mu nepřinesla pouze výhru v soutěži, ale také první místo v britské hitparádě a nominaci na Brit Award. Zakrátko vydal i první eponymní album s hostující Emeli Sandé nebo producentem Naughty Boyem.

V roce 2016 se Arthur připomněl světu druhou deskou Back From The Edge, která doputovala na první místo britské hitparády. Pojednává o vypořádávání se z šoku z raketové slávy a oproti debutu se na ní Arthur podílel více autorsky. Singl Say You Won’t Let Go se stal šestnáctou nejúspěšnější skladbou na Spotify vůbec a dostal se tak mezi 40 skladeb, které kdy překonaly hranici miliardy streamů.

Na konec loňského roku Arthur nachystal novinku You„Tentokrát se nejedná o autobiografickou desku. You je nahrávkou pro mé fanoušky, je jenom o nich,“ prozradil hudebník. Deska vyšla v pátek 18. října 2019 a mezi hosty se na ní objevil americký rapper Ty Dolla $ign nebo bubeník Blink-182 Travis Barker. Na album Arthur láká novým singlem Treehouse pojednávajícím o bezpečném místě, kam nedolehnou všední starosti: „Je v pohodě nebýt v pohodě, občas to chce vypnout a zmizet někam pryč“, komentuje skladbu její autor.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!