Právě vysíláme

Vyhraj vstupy na STOCK MIXFEST – 6. září v Plzni!

Čeká Tě Leoš Mareš – DJ show, Chinaski, Pavel Callta, DJ stage a nejvíce drinků, kolik se kdy na českých festivalech sešlo! A skvělé jídlo k tomu!

Přijď na největší festival míchaných drinků pod sluncem! Vyhraj VIP vstupenky pro dva, které normálně nejsou v prodeji, a dostaň se ke svým oblíbeným hvězdám doslova na dosah ruky!

O co hrajeme:

  1. cena (pořadí 1 500.) – 2x VIP vstup na Stock MixFest, která zahrnuje vstup do VIP zóny, 6 voucherů na drink, 3 vouchery na občerstvení do stylových foodtracků a 2x běžný vstup na Stock MixFest
  2. cena (pořadí 1 000.) – 4x vstupenka na Stock MixFest, 2x triko Amundsen a 2x vodácká sada Božkov
  3. cena (pořadí 500.) – 2x vstupenka na Stock MixFest, láhev Fernet Stock, triko Amundsen a vodácká sada Božkov

Výhra je Tvá, pokud správně odpovíš na soutěžní otázku a Tvoje odpověď bude v pořadí jako 500., 1 000. nebo 1 500. za celý soutěžní týden.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

Nápovědu najdeš na: www.stockmixfest.cz.

O společnosti:

Společnost Stock Plzeň–Božkov je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční lihoviny a hořké likéry již téměř 100 let. S portfoliem čítajícím více než 70 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále dováží úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku  Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.