Právě vysíláme

Vyhraj žhavé ceny FORMULE 1 se stanicemi SPORT 1 a SPORT 2

Soutěž od pondělí 20. května do pátku 24. května 2019.

Rádio Evropa 2 a sportovní kanály Sport 1 a Sport 2 Ti přinášejí soutěž o parádní balíčky cen v barvách stájí Ferrari, Mercedes nebo Red Bull a k tomu MOL karty na palivo v hodnotě 2 500 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o triko, kšiltovku, sportovní ručník a nabíječku do auta a navíc o MOL kartu na palivo v hodnotě 2 500 Kč.

V pátek můžeš navíc dokonce vyhrát i cenu, která je pořádně žhavá. Hraje se totiž o zájezd na Velkou cenu Německa Formule 1 pro dva! Díky stanicím Sport 1 a Sport 2 se ocitneš na dotyk hvězdám Formule 1. Trip tam a zpátky a místa na tribuně přímo u trati. Už cítíš, jak se škvaří pneumatiky? 😊

Na místě Tě čeká například:

  • hlavní závod/rozjížďky doprovodných kategorií (GP2, GP3, Porsche 1 Mobil SuperCup)
  • defilé všech pilotů Formule 1 po okruhu
  • řazení strojů na startovní rošt
  • Velká cena Německa 2019

Sport 1 a Sport 2
Stanice Sport 1 a Sport 2 jsou tu pro všechny fanoušky, kteří žijí sportem: Formule 1, mezinárodní fotbal, nejlepší evropský hokej i NFL… Na Sport 1 a Sport 2 si zkrátka vybere každý divák, který chce sledovat ty nejexkluzivnější světové závody a zápasy!

www.soutez-sport1tv.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!