Právě vysíláme

Vyhraj žvýkačky MENTOS na rok a let ve větrném tunelu HURRICANE FACTORY

Soutěž od pondělí 14. října do pátku 18. října 2019.

Evropa 2 a Mentos Ti přinášejí soutěž o žvýkačky Mentos na rok zdarma a voucher na létání ve větrném tunelu Hurricane Factory!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko mezi 15:00 a 18:00 hodinou, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o různé druhy žvýkaček Mentos na rok zdarma v hodnotě 7 500 Kč.

K tomu každý výherce dostane i voucher Family & Friends na létání ve větrném tunelu Hurricane Factory pro 1 – 5 osob v hodnotě 6 500 Kč. Voucher obsahuje: 10 letů ve větrném tunelu po 15minutách, instruktáž, péči zkušeného instruktora a zapůjčení veškerého vybavení.

 

 

Už sis zvykl, že Mentos má i žvýkačky? Mentos – Síla žvyku!

  • Skvěle osvěží
  • Jsou bez cukru
  • Obsahují tekuté jádro a výtažek ze zeleného čaje

 Každý si přijde na své, protože jsou žvýkačky různých příchutí a velikostí

  • velikosti: od nejmenšího balení do kapsy pro muže nebo do kabelky pro ženy až po největší balení vhodné do každého auta
  • příchutě: od intenzivních svěžích po ovocné jahodové či citronové nebo nově i novinka Mentos Pure White, která napomáhá bělení zubů

Volba spotřebitelů – prestižní program, který monitoruje a vyhodnocuje nejlepší novinky a inovace v rychloobrátkovém trhu

  • žvýkačky Mentos vyhrály letošní rok Nejlepší novinku roku ve Volbě spotřebitelů (vyhrály nové ovocné žvýkačky Mentos – citronové a jahodové)
  • v loňském roce vyhrály žvýkačky Mentos dokonce Absolutního vítěze
  • nejlepší novinky vybírá v České republice 4 000 respondentů

Zažij let v tunelu Huricane Factory ve větru o rychlosti až 270 km/h
Jediný větrný tunel v České republice. Je to místo, kde můžeš létat a vznášet se a vyzkoušet si tak sílu hurikánu. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 metrů proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Ty však létáš v bezpečné výšce a pod neustálým dohledem zkušeného instruktora. Létání ve větrném tunelu je určeno všem fyzicky zdravým osobám od 5 let.

 

Interaktivní zastávka Mentos
Pokud jsi nevyhrál, nevadí – každý, kdo je v Praze, má si možnost až do neděle 20. října 2019 na zastávce I. P. Pavlova skvěle osvěžit den se žvýkačkami Mentos.

Na I. P. Pavlova je zastávka Mentos a každé 2 minuty vypadne celé velké balení žvýkaček Mentos pro Tebe a další příchozí jako dárek! Žvýkačky máš možnost získat celý den od 7:00 až do 22:00 hodin.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!