Právě vysíláme

Vyhraj porci chutí navíc s Dáme jídlo v hodnotě 9 000 Kč!

Odpověz na otázku a vychutnej si každý den s porcí chutí navíc od Dáme jídlo po celý měsíc!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí! A pokud Ti odpověď není jasná, tak nezoufej – máme pro Tebe nápovědu – odpověď najdeš přímo v aplikaci Dáme jídlo.

Co můžeš vyhrát?

Snídani, svačinu, oběd, dezert, kávu, večeři i něco na chuť. Každý den si můžeš zpestřit něčím dobrým z Dáme jídlo a to po celý měsíc! Můžeš tak zkoušet nové chutě, nové restaurace, kavárny, bistra a to hned v několika městech.

O Dáme jídlo 

Bohaté snídaně s rodinou, pravidelné obědy s kolegy, chvilka pro sebe s dezertem a kávou, i pozdní večeře s přáteli. Tvé oblíbené dobroty od Asie po zmrzlinu k Tobě rozvážíme od roku 2012. Z prvotřídních restaurací, rodinných bister i kaváren si vybereš, na co máš chuť. A to ať už jsi v Olomouci, Praze nebo Hradci. Jsme ve všech krajích republiky. Dáme jídlo rozváží ve 170 městech po celé ČR, a to z více než 4 000 restaurací. Objednej si něco dobrého a my už jsme na cestě!

Proč Dáme jídlo?

Když se protáhne porada v práci. Když máš za sebou náročný trénink. Když dorazí nečekaná návštěva a Ty máš prázdnou lednici. Nebo když se Ti dneska zkrátka nechce nic dělat. Nech si přivézt něco dobrého nebo si vyzvedni připravené jídlo ze své oblíbené restaurace.

Více o Dáme jídlo se dozvíš na webových stránkách www.damejidlo.cz.

Výherce musí být starší 18let.

Kompletní pravidla a podmínky soutěže najdeš v herním řádu.