Právě vysíláme

Vyhrávej lístky na koncert CHARLI XCX na EVROPĚ 2!

Soutěž od pondělí 4. listopadu do pátku 8. listopadu 2019.

Fource Entertainment přiváží do Prahy zpěvačku Charli XCX a Evropa 2 bude u toho!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko od 15:00 do 18:00 hodin, čekej na jejich výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song od zpěvačky Charli XCX a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na koncert Charli XCX, který se koná ve čtvrtek 14. listopadu 2019 v klubu Roxy v Praze.

Experimentátorka a ikona Charli XCX představí v Praze novou desku
Tvorba Charlotte Aitchison aka Charli XCX je rozkročená mezi tou nejexperimentálnější a nejmainstreamovější stranou popu. Jako spoluautorka se podílela na nejvýraznějších skladbách současné dekády. Jako sólová interpretka vydala dvě desky a dva mixtapy. Pro letošní rok přichystala dlouho očekávané třetí album Charli. Charli jej představí v pražské Roxy ve čtvrtek 14. listopadu 2019 na svém prvním samostatném tuzemském koncertu.

„Z nové desky jsem stále nadšená a popsala bych ji jako emocionální, plnou klubových bangerů, Je jako já, něžná a agresivní zároveň,“ prozradila Charli o již vydané desce obsahující čtrnáct spoluprací s jinými hudebníky. Všechny spolupráce jsou pro ni stejně důležité a dle jejích slov tvoří srdce nahrávky. Hudební inovátorka míchá dohromady prvky z celého popového spektra. Producentsky se na albu kromě Charli podílel i A. G. Cook z labelu PC Music. Mezi hosty se vyskytují například Troye Sivan, Lizzo, Christine & The Queens, Haim, Sky Ferreira nebo estonský provokatér Tommy Cash.

O vizuální stránku se postarala umělkyně Ines Alpha. Jejím cílem bylo dekonstruovat klasické ideály krásy a vytvořit tak padnoucí vizuální doprovod k odvážné nahrávce experimentující s futuristickým popem. Na tu láká i nové video k písni Blame It On Your Love s hostující rapperkou Lizzo, které pojednává o lásce bez hranic i kráse nedokonalostí. První singl z desky 1999 s Troye Sivanem se probojoval do světové Top 20 a jeho nostalgické video vidělo na YouTube přes 30 milionů fanoušků.

Charli XCX za svou kariéru získala nespočet ocenění včetně dvou Billboard Music Awards a nominace na Grammy i Brit Awards. Kromě průlomového žebříčky lámajícího singlu I Love It s Iconou Pop a světovým hitem číslo jedna Fancy, na kterém vypomáhala rapperce Iggy Azalee, se proslavila písní Boom Clap k filmu Hvězdy nám nepřály podle stejnojmenného bestselleru (v originále The Fault In Our Stars). Její dva poslední mixtapy Number 1 Angel a Pop 2 zase zazářily u kritiky, které o Charli mluvily jako o jedné z nejinspirativnějších umělkyň současné dekády.

Vstupenky za 850 Kč jsou v prodeji na Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a TicketMaster.

Událost na Facebooku

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!