Právě vysíláme

Vyhrávej lístky na koncert MACHINE GUN KELLYHO na EVROPĚ 2!

Soutěž od pondělí 26. srpna do pátku 30. srpna 2019.

Fource Entertainment přiváží do Prahy rappera Machine Gun Kellyho a Evropa 2 bude u toho!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekej na jeho výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song od Machine Gun Kellyho a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 4 vstupenky na koncert Machine Gun Kellyho, který se koná v pondělí 9. září 2019 ve Foru Karlín v Praze.

Rapový ďábel Machine Gun Kelly už brzy v Praze. Večer otevře Marpo a jeho TroubleGang
Jeden z nejúspěšnějších rapperů na scéně Machine Gun Kelly se vrací do Prahy. Vystoupí v pondělí 9. září 2019 ve Foru Karlín. Představí aktuální rockově laděné album Hotel Diablo, které je stejně provokativní jako jeho předchozí. Večer zahájí tuzemské seskupení Marpo & TroubleGang, které s raperem vystupovalo už na prvním pražském koncertu, který se po velký zájem přesouval do Fora Karlín.

Do České republiky se clevelandský rodák Colson Baker aka MGK nechystá poprvé. V minulosti už Forum Karlín vyprodal a vystoupení na festivalu Hip Hop Kemp s čerstvě zlomenou rukou patří k jeho nejneobyčejnějším koncertům vůbec.

Letos v červenci vydal MGK svou čtvrtou desku Hotel Diablo, na které se podíleli i Travis Barker z Blink-182 nebo rappeři Trippie Redd a YungbludHotel Diablo je koncepční album a každý track otevírá jiné dveře do vlastní duše. Nebojme se je otevřít a vstoupit dovnitř. Pravda, kterou tam spatříme nás učiní svobodnější,“ prozradil MGK na Twitteru.

Machine Gun Kelly na sebe poprvé upozornil ještě před vydáním debutu Lace Up (2012), kdy jako historicky první bílý rapper vyhrál soutěž talentů v newyorském Apollo Theater. Díky tomuto úspěchu podepsal smlouvu s labelem Bad Boy. Druhá deska General Admission, s výrazným singlem Till I Die, se umístila na prvním místě albového žebříčku Billboard Top R&B / Hip-Hop. Na úspěch navázalo turné s Linkin Park i třetí album Bloom, na kterém se podíleli James Arthur, Ty Dolla $ign nebo Camila Cabello. Jejich společný singl Bad Things, má na YouTube čtvrt miliardy přehrání. Machine Gun Kellyho můžeme vidět i ve filmech z produkce Netflixu, v hororu Bird Box nebo v trháku The Dirt o kapele Mötley Crüe, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí.

Vstupenky za 990 Kč jsou v prodeji na Fource.cz a GoOut.cz a v síti TicketMaster.

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!