Právě vysíláme

Vyhrávej lístky na koncert OFENBACH na EVROPĚ 2!

Soutěž od pondělí 9. září do pátku 13. září 2019.

JVS Group přiváží do Prahy duo Ofenbach a Evropa 2 bude u toho!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko od 15:00 do 18:00 hodin, čekej na jejich výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song od Ofenbach a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na vystoupení Ofenbach, které se koná ve čtvrtek 26. září 2019 v klubu Roxy v Praze.

Hvězdy taneční hudby Ofenbach zahrají v Praze
Bomba na současné scéně house music, francouzští DJové a producenti Ofenbach, vystoupí ve čtvrtek 26. září 2019 v pražském klubu Roxy. Jedni z nejpopulárnějších zástupců svého žánru zahrají pro tuzemské publikum svůj DJ set nadupaný pozitivní energií v rytmech deep house music. Ofenbach sklidili úspěchy díky vlastním trackům jako Be Mine, Katchi nebo Paradise. Pro Prahu připravují speciální show. Vstupenky na akci lze nakupovat v síti GoOut a TicketPortal.

César a Oliver, to jsou jména dvou mladých pařížských producentů, kteří sklízejí úspěchy v klubech po celém světě. Jejich skladby patří mezi nejhranější písně playlistů radií zaměřující se na taneční a klubovou, ale i mainstreamovou hudbu. Oba se spolu potkali již ve třinácti letech, kdy založili první rockovou skupinu. Dnes patří mezi nejčerstvější objevy žánru deep house. Kromě vlastních tracků tvoří také remixy slavných kolegů jako například Bob Sinclar, Hyphen Hyphen a dalších. Ve svých setech dávají prostor pro hudbu, která je formovala v dětství, a tak se mohou fanoušci těšit na vlivy a remixy skladeb od takových kapel jako Rage Against The Machine, Led Zeppelin, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, AC/DC atd. Dle svých slov ale také přiznávají, že v jejich tvorbě elektronické hudby je velmi ovlivnily projekty jako Daft Punk, Stardust, Cassius, Justice nebo Kavinsky.

V roce 2017 vydali ve spolupráci se skladatelem Nickem Waterhousem skladbu Katchi, která se stala nejvyhledávanějším Shazam trackem v době vydání. Ve Francii šlo dokonce o druhou nejhranější rozhlasovou píseň.

Ofenbach představují současnou taneční hudbu, příležitost k dlouhé taneční párty s nejnovějším zvukem. V klubu Roxy společně s francouzskými DJi zahrají také zástupci české housové scény.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!