Právě vysíláme

Vyhrávej lístky na vyprodaný koncert BILLIE EILISH! Jedině na EVROPĚ 2!

Soutěž od pondělí 12. srpna do pátku 16. srpna 2019.

Fource Entertainment přivážejí do Prahy ikonu současné muziky Billie Eilish a Evropa 2 Tě na tenhle vyprodaný koncert dostane!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekej na jeho výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš výherní song BILLIE EILISH – Bad Guy nebo BILLIE EILISH & KHALID – Lovely a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na koncert zpěvačky Billie Eilish, který se koná v úterý 20. srpna 2019 v O2 areně v Praze.

Billie Eilish: Teenagerka, které patří rok 2019, jede do Prahy
Billie Eilish, nejdiskutovanější teenager na planetě a hudebnice, které podle britského magazínu NME patří rok 2019, za několik dní vystoupí poprvé v Praze. Sedmnáctiletá zpěvačka a skladatelka letos vydala dlouho očekávané album When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, které představí v úterý 20. srpna 2019O2 areně. Koncert se pro velký zájem přesunul z Fora Karlín. Vstupenky jsou aktuálně vyprodané.

Billie Eilish je dcera herečky Maggie Baird a herce Patricka O’Connella a hudbě se věnuje od jedenácti let, kdy začala zpívat ve sboru. Průlomový singl Ocean Eyes, který pro Eilish napsal její bratr, vydala v roce 2016: „Kromě zpívání se věnuji i tanci. Můj učitel tance mě požádal, abychom já nebo můj bratr složili písničku, ke které by se dala udělat choreografie. Aby si ji učitel mohl stáhnout, pověsili jsme ji volně na SoundCloud. Neměli jsme vážně žádné další úmysly, ale lidé si ji přes noc začali stahovat a už to bylo,“ prozradila Eilish pro Teen Vogue.

Billie Eilish, hlas mladé generace, který neustále opakuje, že teenagerům jakožto budoucnosti světa, by se mělo více naslouchat, na svůj úspěch navázala skladbami Bellyache Bored. Druhá zmíněná je součástí soundtracku k úspěšnému seriálu 13 důvodů proč, stejně tak její společná skladba se zpěvákem Khalidem s názvem Lovely. Po kladně přijatém EP Don’t Smile At Me z roku 2017 Eilish letos v březnu vydala debutovou desku When We All Fall Asleep, Where Do We Go?

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!