Právě vysíláme

Vyhrávej s QÉČKEM a KUDYZNUDY.CZ pobyty, které Tě hodí do pohody

Soutěž od pondělí 18. listopadu do pátku 22. listopadu 2019.

Evropa 2 a Český systém kvality služeb (ČSKS) Ti přinášejí soutěž o hotelové pobyty po celé republice!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o víkendový pobyt pro čtyřčlennou rodinu v Penzionu Příbrazský s polopenzí, welcome drinkem a jihočeskou specialitou – kapřími hranolkami v hodnotě 5 000 Kč. V rodinném penzionu Příbrazskýjižních Čechách Tě čeká pohoda a klid v jednom z moderních apartmánů s originálními názvy – například v apartmánu Láska, Dobrá vůle, Potěšil nebo Víra. Čekat na Tebe bude welcome drink a jihočeská specialita, kapří hranolky. Lokalita penzionu je ideální k poznávání jihočeských krás a aktivit.

Penzion Příbrazský

Úterní výherce dostane 3denní wellness pobyt pro dvě osoby v největším relaxačním centru v Jeseníkách – Relax Centru Kolštejn v hodnotě 5 000 Kč. V Relax centru Kolštejn na Tebe čeká 5 typů saun, 2 wellness centra, masáže a unikátní odpočinkové procedury. V místní restauraci si pochutnáš na typicky českých jídlech a skvělém pivu přímo z Minipivovaru Kolštejn.

Relax Centrum Kolštejn

Ve středu rozdáváme romantickou noc pro dvě osoby v zámeckém apartmá na Zámku Liblice včetně snídaně a wellness v hodnotě 5 350 Kč. Součástí pobytu ve Středočeském kraji je ubytování v zámeckém apartmá, relaxace ve wellness i snídaně. Navštívit můžeš také zámeckou restauraci, zahradu nebo vinotéku. Vychutnej si neopakovatelnou atmosféru tohoto historického místa!

Zámek Liblice

Čtvrteční výhrou je wellness víkend pro 2 osoby v srdci moravského Slovácka – ve Wellness a Fitness RELAX21 v hodnotě 5 000 Kč. Užij si wellness a fitness na nejvyšší úrovni a prozkoumej nádherné okolí Uherského Ostrohu. Ubytování Tě čeká v jednom z luxusních pokojů se jmény světových metropolí – Paříž, Moskva, Tokio, Amsterdam nebo Benátky.

Wellness a Fitness RELAX21

A v pátek rozdáváme komfortní víkendové ubytování pro dvě osoby v Gourmet Hotel Villa Patriot v Mariánských lázních s bohatou snídaní a gurmánským menu o třech chodech podávaným v Restaurantu Villa Patriot v hodnotě 6 800 Kč. V centru Mariánských Lázní bude součástí pobytu i bohatá snídaně a gurmánské menu o třech chodech podávané v Restaurantu Villa Patriot.

Gourmet Hotel Villa Patriot

Český systém kvality služeb (ČSKS)
Všechna místa, o jejich pobyty soutěžíme, mají certifikaci kvality „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism.

Qéčka získávají nejen penziony a hotely, ale i muzea a zámky nebo třeba zajímavá místa pro rodiny.

S blížící se zimou můžeš vyhledat i certifikovaná wellness centra nebo lyžařská střediska – tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje agentura ve své rubrice portál Kudy z nudy.

www.kudyznudy.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.