Právě vysíláme

Vyhrávej s QÉČKEM pobyty po celé republice

Soutěž od pondělí 15. června 2020 do pátku 19. června 2020.

Evropa 2 a Czech Tourism Ti přinášejí možnost vyhrát každý den zajímavé pobyty po celé republice!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o relaxační pobyt Super Last Moment pro 2 osoby v Lázních Třeboň – ubytování v lázeňském domě Aurora na 2 noci v pokoji Superior s polopenzí, 1x slatinná koupel, 1x masáž vonnými oleji Aurora, 1x mechanická masáž a neomezený vstup do bazénového komplexu, sauny a fitness.

Nejen na Třeboňsku, ale v celých jižních Čechách na Tebe čeká nespočet kulturně-historických památek – starobylá města plná života a kultury, gotické kostely, renesanční zámky, kláštery, památky lidového stavitelství a zajímavé technické stavby včetně důmyslných rybničních systémů.

 

Úterní výherce získá prodloužený víkendový pobyt v Žirovnici na Vysočině pro celou rodinu – ubytování v Apartmánech Babory Žirovnice na 3 noci pro 4 osoby doplněné o návštěvu Zámeckého areálu Žirovnice pro 4 osoby.

Na Vysočině Tě čeká nádherné přírodní bohatství, čisté životní prostředí a množství historických památek včetně 3 měst s památkami světového dědictví UNESCO, navíc se tam díky dálnici D1 dostaneš za chvilku.

 

Ve středu rozdáváme víkendový gurmánský pobyt v Lázních Teplice pro 2 osoby – ubytování na 1 noc v Lázeňském domě Beethoven včetně polopenze, 2hodinového vstupu do bazénů a saun Thermalia a balíčku lázeňských produktů.

Ústeckém kraji na Tebe čeká velké množství přírodních krás – kromě Krušných hor i Lužické hory, České Švýcarsko se svojí Pravčickou bránou, České středohoří nebo třeba Dolní Poohří.

 

Čtvrteční výhrou je pobyt pro 2 osoby v Ostravě – ubytování v Clarion Congress Hotelu Ostrava**** na 2 noci pro 2 osoby s bufetovou snídaní, parkingem a 125minutovým vstupem do fitness centra.

Zveme Tě do regionu Severní Moravy a Slezska, kde můžeš zažít celý svět. Pokud jsi fanouškem industriálu, určitě Tě bude zajímat Technotrasa.

 

A v pátek můžeš vyhrát pobyt v Dolní Lipové pro 2 osoby – ubytování ve Schrothových léčebných lázních na 2 noci, stravování a léčební kůry.

Lázně jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v centru oblíbené turistické oblasti. Tradiční lázeňská péče moderního lázeňského zařízení je založena na využití přírodních léčivých klimatických podmínek a unikátních lipovských bylinných směsí.

 

Český systém kvality služeb (ČSKS)
Všechna místa, o jejich pobyty soutěžíme, mají certifikaci kvality „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura Czech Tourism.

Qéčka získávají nejen penziony a hotely, ale i muzea a zámky nebo třeba zajímavá místa pro rodiny.

Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje agentura ve své rubrice portál Kudy z nudy.

www.kudyznudy.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!