Právě vysíláme

Vyhrávej s QÉČKEM pobyty po celé republice

Soutěž od pondělí 21. září 2020 do pátku 25. září 2020.

Evropa 2 a Czech Tourism Ti přinášejí možnost vyhrát každý den zajímavé pobyty po celé republice!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v hotelu Concertino**** Zlatá Husa v Jindřichově Hradci s čokoládovou masáží a privátní saunou.

Doporučujeme také navštívit hotelovou restauraci Zlatá Husa a novou značkovou pivnici – Hospodu Zlatá Husa.

www.ckanada.cz

 

Úterní výherce získá 4denní pobyt pro 2 osoby v hotelu Orlík u Teplických skal se snídaní + sportovní zážitek v Centru Walzel – Fabrice na zážitky v Meziměstí.

www.broumovsko.cz

 

Ve středu rozdáváme odpočinkový pobyt pro 2 osoby na 2 noci v útulných dánských stanech s terasou v Nebespaní Glamping České Petrovice v Orlických horách včetně romantické snídaně v piknikových koších a 3 jízd pro každou osobu na horských terénních kárách ve Sportareálu České Petrovice.

Glamping je součástí Sportareálu, který pod kopcem nabízí v létě dětem i dospělým adrenalinové a pohodové zážitky a v zimě rodinné prostředí pro milovníky lyžování.

www.vychodnicechy.info

 

Čtvrteční výhrou je 3denní pobyt pro 2 osoby na 2 noci s bohatou snídaní na zámku Liblice včetně sladkého překvapení na přivítanou, 60 minut soukromého wellness, zapůjčení kol a koloběžek.

www.strednicechy.cz

 

A v pátek můžeš vyhrát pobyt pro 4 osoby na 2 noci v Tree House Sojčí Hnízdo.

Tento Tree House je mezonetový a z venkovní terasy, která je ve výšce 5 metrů nad zemí, je výhled do vysokého lesa, kde můžeš pozorovat zvěř nebo jen naslouchat zvukům lesa. A romantika je zaručena – Tree House je bez elektřiny a bez vody!

www.jizni-morava.cz

 

Český systém kvality služeb (ČSKS)
Všechna místa, o jejichž pobyty soutěžíme, mají certifikaci kvality „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura Czech Tourism a certifikované destinační agentury.

Qéčka získávají nejen penziony a hotely, ale i muzea a zámky nebo třeba zajímavá místa pro rodiny.

Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje agentura ve své rubrice portál Kudy z nudy.

www.kudyznudy.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.